Cz En

AGILITY

  1. Datum: 17. 04. 2011
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari 0 0 0.0 0.0 39.99 4.28 V V
2 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 1 0 0.0 5.0 37.61 4.55 V V
3 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 43.65 3.92 V V
4 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 1 0 0.0 5.0 44.3 3.86 V V
5 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia 1 1 0.0 10.0 42.77 4.0 VD VD
6 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia 2 0 0.0 10.0 43.47 3.93 VD VD
7 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 1 0 7.0 11.81 51.81 3.3 VD VD
8 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 3 0 0.0 15.0 32.1 5.33 VD VD
9 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 0 15.0 15.48 60.48 2.83 VD VD
10 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 1 2 3.0 18.19 48.19 3.55 D D
11 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 4 0 0.0 20.0 36.15 4.73 D D
12 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 4 0 0.0 20.0 37.1 4.61 D D
13 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 1 0.0 20.0 41.3 4.14 D D
14 035904 Lenka Matušková Andělka Chlupatý hopan 4 0 0.0 20.0 43.65 3.92 D D
15 032407 Zdeňka Altová Barborka Chlupatý hopan 3 1 0.0 20.48 45.48 3.76 D D
16 047809 Zdeňka Altová Cecilka Chlupatý hopan 2 1 6.0 21.16 51.16 3.34 D D
17 065509 Lenka Raková Hanny 0 2 13.0 22.88 57.88 2.95 D D
18 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 1 1 20.0 29.7 64.7 2.64 BO BO
19 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 6 0 0.0 30.0 42.0 4.07 BO BO
20 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 5 2 3.0 37.75 47.75 3.58 BO BO
DIS 008908 Klára Olivová Avšak Czech Originál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035910 Lucie Langerová Captain Cook z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007411 Denisa Nadrchalová Daphne Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015911 Martina Kohoutová ml. Cliff ze Sázavského vrchu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018809 Dana Russová Goody Goody Ambra Profesional DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043509 Martina Kohoutová ml. Artuš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040209 Klára Olivová Great Future Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039509 Lenka Turková Atos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004211 Kateřina Milbachová Atina z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056910 Veronika Hučíková Lusk Z Česlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS