Cz En

Agility Open L

  1. Datum: 10. 04. 2016
  2. Závod: Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie)
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.17 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 34.56 4.86
2 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.26 4.63
3 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 0 0.0 0.0 37.04 4.54
4 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.46 4.37
5 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 0.0 0.0 41.41 4.06
6 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 41.63 4.04
7 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 0 0 0.0 0.0 43.21 3.89
8 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 40.12 4.19
9 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 0 1 0.0 5.0 40.42 4.16
10 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny 0 1 0.0 5.0 40.79 4.12
11 043613 Alena Rybová Caffé Latte Old Tapis 0 1 0.0 5.0 42.92 3.91
12 021710 Kamila Pilnáčková Jenny 1 0 0.0 5.0 44.07 3.81
13 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 0 2 0.0 10.0 40.14 4.19
14 037615 Eliška Němečková Aktiv Bohemia Max 1 1 0.0 10.0 46.36 3.62
15 016414 Lenka Matušková Ela Chlupatý hopan 1 1 0.0 10.0 47.17 3.56
16 087215 Pavlína Mojdlová Pansey Bad z Dašického zátiší 2 0 0.0 10.0 51.06 3.29
17 003214 Alena Jelínková Scully 3 0 0.0 15.0 51.53 3.26
18 053614 Josef Žák Cézar 1 1 6.81 16.81 59.81 2.81
19 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 1 2 2.16 17.16 55.16 3.05
DIS 096915 Pavlína Doležalová Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000715 Kamila Pilnáčková Fram Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010316 Iveta Sechovcová Paul DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072314 Marie Skalická Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075815 Šárka Schwarzová Alabama Gump Hardy origin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006315 Gabriela Vlachová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017112 Michaela Hobzová Airin von Fagimo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024714 Barbora Šonová Dzifo Daniel Wallachian Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016314 Karolína Tittlová Arwen Bílá Merci DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069615 Soňa Hendrychová Dora Allegro Assai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043612 Michaela Nováková Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091315 Jana Hladíková Niki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035515 Jana Němcová A3Ch Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046612 Jana Sladkovská Ajla (Mája) z Ginina Mirošovského Podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007815 Lenka Matušková Dorinka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011711 Libor Plášil Ace of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS