Cz En

jumping S

  1. Datum: 10. 04. 2016
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 30.51 5.6
2 017213 Hedvika Dvořáková A3Ch Amálka Aura Podbrah 0 0 0.0 0.0 31.44 5.44
3 028012 Václava Böhmová Amálka 0 0 0.0 0.0 31.48 5.43
4 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 32.76 5.22
5 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor 0 0 0.0 0.0 34.58 4.95
6 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 36.11 4.74
7 008014 Pavlína Hofmanová Keysi 0 0 0.0 0.0 36.32 4.71
8 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 0.0 0.0 36.93 4.63
9 016012 Alena Dvořáková Edalene Nový krystal 0 0 0.0 0.0 39.2 4.36
10 013111 Jana Adamovská Dixi Cidabro 0 0 0.0 0.0 39.27 4.35
11 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 41.08 4.16
12 049010 Karolína Vybíralová Infinity Black z Ďáblovy studánky 0 0 0.0 0.0 42.38 4.03
13 018312 Nella Semecká A3Ch Maggie 1 0 0.0 5.0 35.13 4.87
14 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 1 0 0.0 5.0 35.53 4.81
15 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa 0 1 0.0 5.0 37.76 4.53
16 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 1 0.0 5.0 41.42 4.13
17 006007 Olga Hábová Kim 0 0 6.88 6.88 49.88 3.43
18 068514 Michaela Endresová Čenda 1 0 2.36 7.36 45.36 3.77
19 022811 Hana Lukášová Baby Maria Magdalensis 0 0 8.42 8.42 51.42 3.33
20 085815 Michal Brabec Vilma 1 0 4.13 9.13 47.13 3.63
21 026115 Veronika Tománková Roxy 0 0 9.23 9.23 52.23 3.27
22 020014 Jaroslav Hašek Bella 1 1 0.0 10.0 42.38 4.03
23 086812 Hana Lukášová Wendy Zawanah Magdalensis 1 0 9.86 14.86 52.86 3.23
24 024014 Michaela Sinzogan Elvis Dejvické kvítko 2 1 0.0 15.0 38.94 4.39
25 054912 Martina Chytilová Buddy Lee Heritage 0 1 12.84 17.84 55.84 3.06
26 087415 Hana Vrzalová Jenny 2 1 4.87 19.87 47.87 3.57
DIS 072615 Alena Čechurová Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006416 Gabriela Farářová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049315 Jiří Endres Natálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058513 Marta Simlerová Bubble Bee z Jeřeně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016915 Kateřina Flídrová Alwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039814 Václava Böhmová Ariška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042514 Rita Firýtová Cukřík Chundelaté kouzlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS