Cz En

JUMPING

  1. Datum: 17. 04. 2011
  2. Závod: Kutná Hora - Kutnohorský groš + Mistrovství ČR Českých strakáčů
  3. Rozhodčí: Glöcknerová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 37.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.37 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000708 Jitka Slánská Abby od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.48 4.7 V V
2 012508 Jitka Slánská Archie Czech Imp 0 0 0.0 0.0 34.88 4.64 V V
3 014609 Lenka Matušková Cácorka Chlupatý hopan 0 0 0.0 0.0 36.22 4.47 V V
4 008908 Klára Olivová Avšak Czech Originál 0 0 2.0 1.91 38.91 4.16 V V
5 032310 Lenka Matušková Divoška Chlupatý hopan 0 0 2.0 2.48 39.48 4.1 V V
6 052509 Dominika Hoffmannová Abbe Pet Černý Květ 0 0 4.0 3.69 40.69 3.98 V V
7 035904 Lenka Matušková Andělka Chlupatý hopan 1 0 0.0 5.0 35.59 4.55 V V
8 023907 Martina Koucká Star Juliet Claybrook 0 1 1.0 6.12 38.12 4.25 VD VD
9 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 27.82 5.82 VD VD
10 027506 Martina Koucká Alfa Romeo Beami Šahrak 0 1 10.0 14.63 46.63 3.47 VD VD
11 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 2 1 0.0 15.0 33.76 4.8 VD VD
12 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 2 1 0.0 15.0 34.34 4.72 VD VD
13 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 2 1 0.0 15.0 35.67 4.54 VD VD
14 007411 Denisa Nadrchalová Daphne Katemy 3 0 0.0 15.43 37.43 4.33 VD VD
15 065509 Lenka Raková Hanny 1 0 11.0 16.44 48.44 3.34 D D
16 015911 Martina Kohoutová ml. Cliff ze Sázavského vrchu 0 2 7.0 16.75 43.75 3.7 D D
17 039509 Lenka Turková Atos 0 2 13.0 22.77 49.77 3.25 D D
18 047809 Zdeňka Altová Cecilka Chlupatý hopan 1 0 18.0 23.15 55.15 2.94 D D
19 043509 Martina Kohoutová ml. Artuš 0 2 15.0 24.61 51.61 3.14 D D
20 030309 Hana Vaníčková Arny Czech Imp 0 1 20.0 25.42 57.42 2.82 D D
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032407 Zdeňka Altová Barborka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035910 Lucie Langerová Captain Cook z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037709 Michaela Hobzová A3Ch Daffy Těchlovice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021710 Kamila Pilnáčková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029410 Kateřina Skálková Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056408 Blanka Škvorová Lexus Z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052610 Petra Doleželová Bibbi Loyalluck DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009310 Daniela Malínská Blanche Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015009 Katarína Soukupová Anna Sub tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018209 Diana Vyskočilová A3Ch Ari DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052308 Andrea Plášilová Draco Lusika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040209 Klára Olivová Great Future Gasko Prim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004211 Kateřina Milbachová Atina z Luční ulice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056910 Veronika Hučíková Lusk Z Česlova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS