Cz En

Agility Open

  1. Datum: 16. 04. 2016
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 47.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 186.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 35.87 5.19 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 35.96 5.17 V V
3 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 36.33 5.12 V V
4 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 0 0 0.0 0.0 36.34 5.12 V V
5 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 34.76 5.35 V V
6 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 1 0 0.0 5.0 34.91 5.33 V V
7 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 37.36 4.98 V V
8 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 38.18 4.87 V V
9 017115 Adéla Maršálková Míša 0 1 0.0 5.0 40.66 4.57 V V
10 001515 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline 0 1 0.0 5.0 41.46 4.49 V V
11 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova 0 1 0.0 5.0 42.69 4.36 V V
12 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 43.33 4.29 V V
13 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien 1 1 0.0 10.0 43.97 4.23 VD VD
14 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 1 2 0.0 15.0 40.04 4.65 VD VD
15 000214 Aleš Fuks Rasty 1 2 12.27 27.27 59.27 3.14 BO BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023409 Tereza Snášilová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009913 Kristýna Schreierová Harmonia z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051815 Kateřina Šušlíková Be Happy z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO