Cz En

Jumping Open

  1. Datum: 16. 04. 2016
  2. Závod: Kroměříž - Agility Cup města Kroměříže a III. MČR Pyrenejských ovčáků
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 162.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 28.1 5.77 V V
2 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška 0 0 0.0 0.0 28.55 5.67 V V
3 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 28.92 5.6 V V
4 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.65 5.46 V V
5 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 29.78 5.44 V V
6 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 30.82 5.26 V V
7 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 0 0.0 0.0 30.95 5.23 V V
8 027409 Dorota Psotková A3Ch Fact Black Z Dáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 32.69 4.96 V V
9 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 35.43 4.57 V V
10 000214 Aleš Fuks Rasty 0 0 2.95 2.95 41.95 3.86 V V
11 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot 0 1 0.0 5.0 31.13 5.2 V V
12 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 31.63 5.12 V V
13 001515 Anna Jarošová Annabelle Bleu Colline 0 1 0.0 5.0 32.46 4.99 V V
14 017115 Adéla Maršálková Míša 0 1 0.0 5.0 34.98 4.63 V V
15 009913 Kristýna Schreierová Harmonia z Tylenu Moravia 0 1 0.0 5.0 35.26 4.59 V V
DIS 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055414 Jana Kelnarová Alcarmo Eriien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051815 Kateřina Šušlíková Be Happy z Barbořinského vršku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023409 Tereza Snášilová Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO