Cz En

QA2 Agility

  1. Datum: 24. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Dreyer, Dominique (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 49.0 s
  6. Maximální čas: 74.0 s
  7. Délka: 185.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.78 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 37.84 4.89 V V
2 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 38.5 4.81 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.75 4.77 V V
4 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 39.06 4.74 V V
5 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 39.22 4.72 V V
6 Vendula Hausnerová Eliot 0 0 0.0 0.0 39.25 4.71 V V
7 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 39.49 4.68 V V
8 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 39.7 4.66 V V
9 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 0 0.0 0.0 39.73 4.66 V V
10 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 40.06 4.62 V V
11 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 40.37 4.58 V V
12 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 41.0 4.51 V V
13 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 41.29 4.48 V V
14 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 41.34 4.48 V V
15 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut 0 0 0.0 0.0 41.99 4.41 V V
16 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 0 0 0.0 0.0 42.13 4.39 V V
17 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 42.34 4.37 V V
18 017216 Lukáš Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 42.81 4.32 V V
19 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 43.2 4.28 V V
20 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 43.77 4.23 V V
21 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů 0 0 0.0 0.0 45.56 4.06 V V
22 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 45.98 4.02 V V
23 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 47.37 3.91 V V
24 Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" 1 0 0.0 5.0 36.22 5.11 V V
25 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 1 0 0.0 5.0 38.39 4.82 V V
26 039213 Karolina Šonská Zora 1 0 0.0 5.0 38.62 4.79 V V
27 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia 1 0 0.0 5.0 38.84 4.76 V V
28 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 1 0 0.0 5.0 39.34 4.7 V V
29 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.0 5.0 40.23 4.6 V V
30 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 41.03 4.51 V V
31 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 1 0 0.0 5.0 41.15 4.5 V V
32 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 1 0 0.0 5.0 41.93 4.41 V V
33 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru 1 0 0.0 5.0 42.15 4.39 V V
34 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 1 0.0 5.0 43.5 4.25 V V
35 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 0 1 0.0 5.0 44.16 4.19 V V
36 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 44.19 4.19 V V
37 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 44.2 4.19 V V
38 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 2.18 7.18 51.18 3.61 VD VD
39 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's 0 1 3.68 8.68 52.68 3.51 VD VD
40 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 2 0 0.0 10.0 40.94 4.52 VD VD
41 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 1 1 0.0 10.0 41.91 4.41 VD VD
42 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 2 0.0 10.0 45.13 4.1 VD VD
43 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 2 0.0 10.0 46.47 3.98 VD VD
44 082809 Lucie Šimáňová Akim 1 0 5.35 10.35 54.35 3.4 VD VD
45 Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze - "PEPSI" 1 1 3.58 13.58 52.58 3.52 VD VD
46 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 1 1 4.4 14.4 53.4 3.46 VD VD
47 011911 Pavla Juranová Tonda 0 2 9.15 19.15 58.15 3.18 D D
48 061713 Adéla Mikulová Bridget Yafary Park 1 0 23.9 28.9 72.9 2.54 BO BO
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Luchowska Tess Jora ze Zguby Elfów DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret - "Trufla" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056908 Lenka Blachová Meluzína DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054512 Nikola Prokopová Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka C - "COLA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052314 Petra Cyroňová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO