Cz En

QJ1 Jumping

  1. Datum: 23. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: S
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 33.57 5.09 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.85 5.05 V V
3 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 0 0 0.0 0.0 34.41 4.97 V V
4 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.55 4.95 V V
5 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 34.57 4.95 V V
6 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 35.02 4.88 V V
7 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 35.11 4.87 V V
8 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 35.15 4.86 V V
9 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 35.3 4.84 V V
10 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 35.55 4.81 V V
11 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 35.73 4.79 V V
12 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 0 0 0.0 0.0 36.51 4.68 V V
13 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 0 0.0 0.0 36.52 4.68 V V
14 Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" 0 0 0.0 0.0 36.57 4.68 V V
15 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 36.9 4.63 V V
16 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 37.03 4.62 V V
17 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 37.23 4.59 V V
18 017216 Lukáš Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 0 0.0 0.0 37.81 4.52 V V
19 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 38.05 4.49 V V
20 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 38.08 4.49 V V
21 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 38.23 4.47 V V
22 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans 0 0 0.0 0.0 38.59 4.43 V V
23 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 38.72 4.42 V V
24 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 0 0.0 0.0 39.15 4.37 V V
25 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 0 0 0.0 0.0 39.28 4.35 V V
26 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 39.49 4.33 V V
27 054512 Nikola Prokopová Keysi 0 0 0.0 0.0 39.72 4.31 V V
28 014307 Dana Humpolcová Babsi 0 0 0.0 0.0 40.07 4.27 V V
29 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 0.0 0.0 40.57 4.21 V V
30 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 0.0 0.0 40.87 4.18 V V
31 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.0 0.0 42.01 4.07 V V
32 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie 0 0 0.0 0.0 42.17 4.06 V V
33 056908 Lenka Blachová Meluzína 0 0 0.35 0.35 45.35 3.77 V V
34 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 33.15 5.16 V V
35 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan 1 0 0.0 5.0 34.29 4.99 V V
36 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 1 0 0.0 5.0 34.76 4.92 V V
37 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 1 0.0 5.0 34.79 4.92 V V
38 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 1 0 0.0 5.0 35.84 4.77 V V
39 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 1 0.0 5.0 36.3 4.71 V V
40 039213 Karolina Šonská Zora 0 1 0.0 5.0 36.37 4.7 V V
41 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight 0 1 0.0 5.0 37.14 4.6 V V
42 052314 Petra Cyroňová Barney 1 0 0.0 5.0 37.79 4.53 V V
43 002209 Andrea Novotná Bernie Andreas Dresdens Bomba 0 1 0.0 5.0 38.09 4.49 V V
44 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 0 0.0 5.0 38.47 4.45 V V
44 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 1 0.0 5.0 38.47 4.45 V V
45 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura 0 1 0.0 5.0 39.01 4.38 V V
46 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 0.0 5.0 39.1 4.37 V V
47 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 1 0.0 5.0 39.37 4.34 V V
48 Małgorzata Górska-Guzowska PEPSI Pirackie Oblicze - "PEPSI" 1 0 0.0 5.0 41.61 4.11 V V
49 044210 Vladimír Puchýř A3Ch Jessi 0 1 0.0 5.0 43.83 3.9 V V
50 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 1 0.0 5.0 44.03 3.88 V V
51 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 1 0.0 5.0 44.75 3.82 V V
52 082809 Lucie Šimáňová Akim 1 0 0.6 5.6 45.6 3.75 V V
53 039514 Jana Drbohlavová Ronny Věčný rival 1 0 0.62 5.62 45.62 3.75 V V
54 044012 Dominik Machotka A3Ch Cheery Cinderella's Ranch 0 1 0.75 5.75 45.75 3.74 V V
55 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie 1 1 0.0 10.0 39.62 4.32 VD VD
56 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate 2 0 0.0 10.0 40.68 4.2 VD VD
57 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 1 5.18 10.18 50.18 3.41 VD VD
58 011911 Pavla Juranová Tonda 1 1 2.89 12.89 47.89 3.57 VD VD
59 041514 Lucie Vaňková Here She Comes Arwin 3 0 0.38 15.38 45.38 3.77 VD VD
DIS Małgorzata Górska-Guzowska COLA Mały Zawadiaka C - "COLA" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075609 Sylva Jadrná Máša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051915 Daniela Martinková Beny Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066311 Andrea Novotná Angie Andreas Pop Bernie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Beata Luchowska Tess Jora ze Zguby Elfów DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059413 Žaneta Klánová Figo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028311 Kristýna Běhounková Celli z Bukovských lesů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044515 Magdaléna Dzurková Erin Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076615 Darja Sýkorová Atari Darlenka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057312 Jakub Šrám Majla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Cherry Kubret - "Trufla" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062713 Martina Imlaufová Crazy Cleopatra Of Great Olympia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059513 Jana Ulrichová (Doušová) Una Mia Poslední skaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017013 František Dušek CELEST OF LUCK Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vendula Hausnerová Eliot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022313 Radek Aubrecht ZZ Rozárie Gold Florén DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000312 Zuzana Dvořáková Hermioné of Volcano Cotopaxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061713 Adéla Mikulová Bridget Yafary Park DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO