Cz En

QJ1 Jumping

  1. Datum: 23. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Blank, Rene (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 171.0 m
  8. Kategorie: A1
  9. Velikost: M
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.8 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 31.78 5.38 V V
2 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora - "Rudzia" 0 0 0.0 0.0 33.11 5.16 V V
3 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 33.22 5.15 V V
4 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.36 5.13 V V
5 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 33.62 5.09 V V
6 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.63 5.08 V V
7 Roman Maruszczak Evolution Willa Mora - "Evo" 0 0 0.0 0.0 33.93 5.04 V V
8 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 0 0 0.0 0.0 34.19 5.0 V V
9 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 0 0 0.0 0.0 34.21 5.0 V V
10 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 0 0 0.0 0.0 34.77 4.92 V V
11 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 35.18 4.86 V V
12 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 35.7 4.79 V V
13 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 35.79 4.78 V V
14 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 35.8 4.78 V V
15 Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" 0 0 0.0 0.0 35.88 4.77 V V
16 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 0 0 0.0 0.0 36.22 4.72 V V
17 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 37.01 4.62 V V
18 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 37.31 4.58 V V
19 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej 0 0 0.0 0.0 38.13 4.48 V V
20 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 38.57 4.43 V V
21 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 38.88 4.4 V V
22 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 39.67 4.31 V V
23 Tarnowski Tomasz Pedro Pirackie Oblicze - "Pedro" 0 0 0.0 0.0 40.13 4.26 V V
24 053914 Dana Russová Calimero Zapa Moravia 0 0 0.0 0.0 41.84 4.09 V V
25 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 31.88 5.36 V V
26 008709 Veronika Otýpková Bizzy 1 0 0.0 5.0 34.74 4.92 V V
27 Iwona Kalisz PEPPERS RED TIGER Indirica - "Pepe" 0 1 0.0 5.0 35.19 4.86 V V
28 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 0 0.0 5.0 35.52 4.81 V V
29 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 1 0.0 5.0 35.73 4.79 V V
30 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 1 0.0 5.0 36.08 4.74 V V
31 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 1 0 0.0 5.0 36.59 4.67 V V
32 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 1 0.0 5.0 39.54 4.32 V V
33 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 1 0 0.0 5.0 39.81 4.3 V V
34 038713 Marcela Čápková Drnda Malý pasáček 1 0 0.0 5.0 40.49 4.22 V V
35 025712 Markéta Miksová Di-Cindarella Malý pasáček 0 1 0.0 5.0 41.52 4.12 V V
36 093815 Klára Tioková Rozárka 0 1 0.0 5.0 42.53 4.02 V V
37 025411 Zuzana Dvořáková Ruby Rosse Rapa-Nui 1 0 0.0 5.0 44.04 3.88 V V
38 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia 0 2 0.0 10.0 37.26 4.59 VD VD
39 071613 Jakub Slavík Darwin 1 1 0.0 10.0 40.19 4.25 VD VD
40 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 2 0 0.0 10.0 40.49 4.22 VD VD
41 030209 Petra Haspeklová Besi z Lukovského dvora 0 2 0.0 10.0 41.35 4.14 VD VD
42 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 2 0 0.0 10.0 44.96 3.8 VD VD
43 083713 Lenka Korbélyiová Ben 0 1 6.63 11.63 51.63 3.31 VD VD
44 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 1 3.16 13.16 48.16 3.55 VD VD
45 027313 Karolína Smíšková Hermína 2 1 0.0 15.0 37.36 4.58 VD VD
46 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 2 1.97 16.97 46.97 3.64 D D
47 078109 Marie Wertheimová A3Ch Bystrouška Werneta 2 1 9.0 24.0 54.0 3.17 D D
48 067011 Zuzana Dvořáková Fab Fleece z Vrbové Lhoty 3 0 12.14 27.14 57.14 2.99 BO BO
49 072815 Eliška Dolníčková Aurelia Minora Per Eleganter 4 1 3.24 28.24 48.24 3.54 BO BO
DIS Robert Domaszewicz Abelone Fabolous world - "Kissy" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069813 Andrea Kolmanová Faia Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003312 Petr Pupík Ava Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076112 Sabina Šťastná Ajda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001115 Karolína Vybíralová Iringó Köves-bérci Betyár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Magda Domanska Mora Willa Mora - "Mora" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090614 Eva Vostřáková A3Ch Finn Black Modrá Odysea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Iwona Marczak Terry Dzielny - "Terry" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019915 Nikola Hosmanová Nightin Gale Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054712 Andrea Kolmanová Carrie Chaverim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026615 Alena Krejčová Afrodité Happy Vision DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045810 Kristýna Hanzlíková A3Ch Immortal Beauty z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047012 Iva Procházková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002316 Kateřina Matrasová Looby Loo Fort Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO