Cz En

Agility I

  1. Datum: 22. 04. 2016
  2. Závod: Děčín - Start Up 2016
  3. Rozhodčí: Dreyer, Dominique (FR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 83.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.55 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.42 5.21 V V
2 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.88 5.15 V V
3 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 37.97 5.14 V V
4 081213 Kristýna Machková Deiri Sutá Hamyfa 0 0 0.0 0.0 40.4 4.83 V V
5 Roman Maruszczak Barbarian Fighter Extreme braveheart - "Brego" 0 0 0.0 0.0 40.84 4.77 V V
6 093614 Luboš Slavík Astor 0 0 0.0 0.0 42.5 4.59 V V
7 005914 Kristýna Jelínková A3Ch Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 45.27 4.31 V V
8 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra 0 0 0.0 0.0 52.63 3.71 V V
9 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 39.88 4.89 V V
10 006213 Petra Šenová Brown Sugar Malimaniac´s 1 0 0.0 5.0 43.58 4.47 V V
11 033813 Ivana Šrámová Cyráno Amazonka 0 1 0.54 5.54 55.54 3.51 V V
12 039614 Jakub Morgenstern Vilda 1 0 1.81 6.81 56.81 3.43 VD VD
13 079813 Barbora Pulpánová Wacka Mawlch 2 0 0.0 10.0 40.85 4.77 VD VD
14 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm 2 0 0.0 10.0 43.87 4.44 VD VD
15 Markéta Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" 1 1 0.0 10.0 47.2 4.13 VD VD
16 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 44.41 4.39 VD VD
DIS 089512 Barbora Mikušová Dark Diamond Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076314 Jakub Šrám Noe Victory Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová A3Ch Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068812 Eliška Tejkalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092814 Eliška Tejkalová Bria Love from Tatras DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041712 Hana Šlezarová Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO