Cz En

Zkouska LA2 2

  1. Datum: 16. 04. 2016
  2. Závod: Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 56.0 s
  6. Maximální čas: 84.0 s
  7. Délka: 190.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.39 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 084313 Ivana Hájková Trust the Feeling Pretty Bear 0 0 0.0 0.0 48.21 3.94 V V
2 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 2.82 2.82 58.82 3.23 V V
3 Zuzia Felczak ARISCO LOBO Locolindo 1 0 0.0 5.0 38.69 4.91 V V
4 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 0 1 0.0 5.0 43.55 4.36 V V
5 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 1 0 0.0 5.0 44.14 4.3 V V
6 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry 2 0 0.0 10.0 38.23 4.97 VD VD
7 059415 Veronika Grešáková Ambiente 2 0 0.0 10.0 45.16 4.21 VD VD
8 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro 1 1 0.0 10.0 45.47 4.18 VD VD
9 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 1 0.0 10.0 47.14 4.03 VD VD
10 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora 1 1 0.0 10.0 47.87 3.97 VD VD
11 018711 Marie Trauškeová Arlin Preberry 0 1 9.55 14.55 65.55 2.9 VD VD
12 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 1 1 16.0 26.0 72.0 2.64 D D
13 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 5 1 0.0 30.0 49.97 3.8 BO BO
DIS 068812 Eliška Tejkalová Leia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028112 Dominika Kohoutová Kerry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083514 Lucie Bidlová Triss DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091712 Nikola Baborovská Cyrus Hamyfa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055012 Blanka Škvorová A-Babeta Libušský Brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054812 Barbora Špatná Boomerang Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020911 Štěpánka Veselá Cik Cak Leneli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS