Cz En

Zkouska LA2 4

  1. Datum: 17. 04. 2016
  2. Závod: Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky
  3. Rozhodčí: Schiltz, Rolli (LU)
  4. Typ: ZkA
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 180.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 20
  11. Postupová rychlost: 3.6 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 0 0 0.0 0.0 37.45 4.81 V V
2 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška 0 0 4.22 4.22 54.22 3.32 V V
3 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 33.15 5.43 V V
4 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.0 5.0 36.5 4.93 V V
5 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 37.97 4.74 V V
6 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 1 0 0.0 5.0 38.13 4.72 V V
7 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 1 0 0.0 5.0 38.33 4.7 V V
8 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 1 0 0.0 5.0 40.96 4.39 V V
9 070312 Aneta Vozábová Katy Gold Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 41.73 4.31 V V
10 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 1 4.09 9.09 54.09 3.33 VD VD
11 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen 1 1 0.0 10.0 36.52 4.93 VD VD
12 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora 2 0 0.0 10.0 36.63 4.91 VD VD
13 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 2 0 0.0 10.0 38.49 4.68 VD VD
14 083912 Alena Winterová Dusty 2 0 0.0 10.0 40.56 4.44 VD VD
15 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 1 1 0.0 10.0 41.13 4.38 VD VD
16 060915 Josef Honner Tula 2 0 0.0 10.0 42.68 4.22 VD VD
17 059415 Veronika Grešáková Ambiente 1 1 0.0 10.0 43.64 4.12 VD VD
18 048514 Kateřina Smržová Ginevra Kogito Easter 2 2 0.0 20.0 47.2 3.81 D D
19 082112 Adéla Benešová Hope Go Lucky Cinderella´s Ranch 3 2 6.19 31.19 56.19 3.2 BO BO
20 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 3 2 9.14 34.14 59.14 3.04 BO BO
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007115 Michaela Nováková Brou Czech Bowie Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059313 Markéta Černá Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040411 Eva Chrastná Camelot Princess Noko Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Zuzia Felczak ARISCO LOBO Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077214 Kateřina Skálková Busy Bee Fast and Foolish DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS