Cz En

J Agility 2

  1. Datum: 07. 05. 2016
  2. Závod: Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 31.7 s
  6. Maximální čas: 47.55 s
  7. Délka: 151.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 16
  10. Postupová rychlost: 4.76 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 28.82 5.24 V V
2 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.97 0.97 32.67 4.62 V V
3 030515 Monika Kuchařová Bessy 0 0 1.45 1.45 33.15 4.56 V V
4 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land 0 0 1.61 1.61 33.31 4.53 V V
5 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 1.94 1.94 33.64 4.49 V V
6 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 3.55 3.55 35.25 4.28 V V
7 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers 1 0 0.0 5.0 30.64 4.93 V V
8 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 31.37 4.81 V V
9 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora 0 0 5.01 5.01 36.71 4.11 V V
10 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 0.08 5.08 31.78 4.75 V V
11 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 0 0 5.74 5.74 37.44 4.03 V V
12 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 1.09 6.09 32.79 4.61 VD VD
13 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 1 1.96 6.96 33.66 4.49 VD VD
14 021813 Tereza Šrámková Kory 0 0 7.77 7.77 39.47 3.83 VD VD
15 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 0 0 7.81 7.81 39.51 3.82 VD VD
16 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké 1 0 3.05 8.05 34.75 4.35 VD VD
17 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 8.86 8.86 40.56 3.72 VD VD
18 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 2 0 0.0 10.0 29.31 5.15 VD VD
19 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 2 0 0.0 10.0 31.57 4.78 VD VD
20 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 2 0 0.33 10.33 32.03 4.71 VD VD
21 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 1 0 5.35 10.35 37.05 4.08 VD VD
22 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 2 0 0.58 10.58 32.28 4.68 VD VD
23 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 1 0 5.58 10.58 37.28 4.05 VD VD
24 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 1 3.25 13.25 34.95 4.32 VD VD
25 086512 Nikola Mrvová Sára 0 1 8.38 13.38 40.08 3.77 VD VD
26 027914 Hana Kejzlarová Sam 0 1 8.8 13.8 40.5 3.73 VD VD
27 038615 Kateřina Kolářová Thomas 1 1 4.28 14.28 35.98 4.2 VD VD
28 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace 0 0 14.49 14.49 46.19 3.27 VD VD
29 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 11.47 16.47 43.17 3.5 D D
30 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 0 15.28 20.28 46.98 3.21 D D
31 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 2 2 2.83 22.83 34.53 4.37 D D
32 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 1 1 13.56 23.56 45.26 3.34 D D
DIS 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081314 Veronika Smutná Dragon´s Jim of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 094114 Eliška Gregorová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 095215 Kateřina Puflerová Need for Speed Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO