Cz En

J Agility 4

  1. Datum: 08. 05. 2016
  2. Závod: Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 39.99 s
  6. Maximální čas: 59.98 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.7 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 047914 Martin Machala Fine Day Alkyra 0 0 0.0 0.0 36.35 5.17 V V
2 082815 Kristýna Faustová Alla Marcía z Údolí květin 0 0 0.0 0.0 38.98 4.82 V V
3 016014 Aneta Kárníková Mia Elegant Nobby Rock 0 0 1.76 1.76 41.75 4.5 V V
4 039410 Magdalena Bradáčová A3Ch Elza Fešák 0 0 2.44 2.44 42.43 4.43 V V
5 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera 1 0 0.0 5.0 38.14 4.93 V V
6 020814 Tereza Svobodová Eireen Devon Exe 1 0 0.0 5.0 38.69 4.86 V V
7 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix 1 0 0.0 5.0 39.5 4.76 V V
8 094114 Eliška Gregorová Amy 1 0 1.71 6.71 41.7 4.51 VD VD
9 087115 Karolína Sedláková Casey z Lebedova dvora 0 1 2.14 7.14 42.13 4.46 VD VD
10 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 7.58 7.58 47.57 3.95 VD VD
11 038615 Kateřina Kolářová Thomas 1 0 2.76 7.76 42.75 4.4 VD VD
12 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 0 3.49 8.49 43.48 4.32 VD VD
13 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind 1 0 4.12 9.12 44.11 4.26 VD VD
14 086512 Nikola Mrvová Sára 1 0 4.87 9.87 44.86 4.19 VD VD
15 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 2 0 0.0 10.0 36.53 5.15 VD VD
16 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 2 0 0.0 10.0 37.48 5.02 VD VD
17 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 2 0 0.0 10.0 37.99 4.95 VD VD
18 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 0 1 5.2 10.2 45.19 4.16 VD VD
19 085009 Jakub Dobiáš Indiana Jones Aibara 1 0 5.75 10.75 45.74 4.11 VD VD
20 040613 Zuzana Višvaderová Arwen z Metaboxu 0 0 12.56 12.56 52.55 3.58 VD VD
21 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball 2 1 0.0 15.0 37.15 5.06 VD VD
22 019914 Barbora Hoňková Angel Moravia Star 1 0 10.48 15.48 50.47 3.72 VD VD
23 045313 Vendula Sklenaříková C'Rosso Near Future 0 2 6.24 16.24 46.23 4.07 D D
24 091314 Barbora Berešová Buddy 1 0 12.4 17.4 52.39 3.59 D D
25 095215 Kateřina Puflerová Need for Speed Tennant 1 1 8.3 18.3 48.29 3.89 D D
26 037712 Kristýna Lukešová Keisy 1 0 15.73 20.73 55.72 3.37 D D
27 008111 Vendula Sklenaříková Quincy Blue Vanilka 3 0 6.47 21.47 46.46 4.05 D D
28 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 3 1 3.23 23.23 43.22 4.35 D D
29 059112 Zuzana Genderová Able Aimy od Cidliny 0 2 17.07 27.07 57.06 3.29 BO BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082915 Jakub Dobiáš Quip Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021813 Tereza Šrámková Kory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067515 Lucie Jirmanová Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032615 Aneta Kolodějová Deborah Oasis of Peace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051713 Kristýna Faustová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027914 Hana Kejzlarová Sam DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081314 Veronika Smutná Dragon´s Jim of Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056914 Vendula Sklenaříková Never Say Never Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087715 Kateřina Kolářová Phoenix Night Fury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO