Cz En

Agility Open

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Luhačovice - Fešák lázeňský
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 52.0 s
  6. Maximální čas: 94.0 s
  7. Délka: 188.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.62 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 36.52 5.15 V V
2 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.95 4.95 V V
3 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.63 4.74 V V
4 044711 Pavla Tomanová Gufy 0 0 0.0 0.0 39.68 4.74 V V
5 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 40.09 4.69 V V
6 Jana Juhasova Bashka Valkar 0 0 0.0 0.0 42.06 4.47 V V
7 015613 Petr Tomala Aimie Rájecký kopec 0 0 0.0 0.0 48.35 3.89 V V
8 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 1 0 0.0 5.0 40.53 4.64 V V
9 020512 Adam Sanetrník Cool Flame Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 42.7 4.4 V V
10 022315 Kateřina Pomykalová Kara 1 0 0.0 5.0 44.03 4.27 V V
11 061213 Kateřina Džumanová Aran Džuka 1 0 0.0 5.0 44.86 4.19 V V
12 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 1 0.0 5.0 45.06 4.17 V V
13 061113 Kateřina Džumanová Asia Džuka 0 1 0.0 5.0 46.41 4.05 V V
14 035009 Kateřina Džumanová Aldora Šumící křídla 1 0 0.5 5.5 52.5 3.58 V V
15 025610 Ivana Ondrušová Ema 2 0 0.0 10.0 37.3 5.04 VD VD
16 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 2 0 0.0 10.0 38.84 4.84 VD VD
17 011414 Lucie Mišurcová Ebby 0 2 0.0 10.0 50.13 3.75 VD VD
18 022515 Petra Janoušková Claretta Fiammante Astro 3 0 0.0 15.0 43.68 4.3 VD VD
19 026216 Denisa Lajmarová Lady-Killer Bohemia Alké 2 1 0.0 15.0 43.96 4.28 VD VD
20 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 2 0.0 15.0 44.48 4.23 VD VD
21 014116 Robin Prinke Bay Awakee Thiwahe 3 1 0.0 20.0 43.52 4.32 D D
22 029015 Vladimír Šůstek Aiby Džuka 2 2 0.0 20.0 45.67 4.12 D D
DIS 013812 Bronislava Cigánková Arco Fron Fighter DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014310 Marie Lubínková Bína ze Strakatého kožíšku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Simona Mikulášová Maron DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016615 Martina Psotová Funny Honey Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071213 Ljuba Řezníčková Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006311 Jana Ullver Marley Ardenhill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056812 Jana Ullver Bold Bedali Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030014 Miluše Mikulová Azira Džuka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021514 Jana Lutnerová Arwen Manthy Prague DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016316 Květoslava Drblíková Elis z Luhové seče DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO