Cz En

Jumping Sobota L

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 3.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 23.1 5.63
2 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 23.13 5.62
3 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 23.25 5.59
4 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 0 0 0.0 0.0 23.55 5.52
5 078814 Patricia Beran Amy 0 0 0.0 0.0 24.88 5.23
6 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 0 0 0.0 0.0 25.35 5.13
7 005016 Anna Kábová Merlin 0 0 0.0 0.0 26.06 4.99
8 051909 Alena Pecháčková Bart Bartova Lípa 0 0 0.0 0.0 26.58 4.89
9 019814 Anna Kábová Eby 0 0 0.0 0.0 32.03 4.06
10 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 22.09 5.89
11 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka 1 0 0.0 5.0 23.3 5.58
12 053909 Lucie Zochová A3Ch Attack Black Mount Mckinkey 1 0 0.0 5.0 26.4 4.92
13 035810 Lucie Ursová Amadeus Ivelbero´s Darling 1 0 0.0 5.0 28.65 4.54
14 041715 Květoslava Šebestova Camelie Z Českého dvora 1 0 0.0 5.0 28.82 4.51
15 065315 Lucie Náplavová Diamond Rose Anarinya 0 1 0.0 5.0 31.56 4.12
16 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 1 0.15 5.15 35.15 3.7
17 019912 Ilona Liebichová Eks 2 0 0.0 10.0 23.69 5.49
18 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa 2 1 0.0 15.0 31.84 4.08
19 037115 Dana Holíková Nessie 1 2 0.0 15.0 32.44 4.01
20 041308 Irena Mikulecká Amaze Beetle Koryfej 4 1 0.0 25.0 32.33 4.02
DIS 015515 Dana Havle Benu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062114 Lenka Kučerová Adélka z Žichlického zámku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045412 Alena Pecháčková Ajša Z Ginina Mirošovského podbrdí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091214 Petra Šedivá Aston Martin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093114 Martin Cibulka Debbie od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 027712 Jana Dušková Baby Pepina Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039614 Jakub Morgenstern Vilda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055208 Jana Dušková A3Ch Crazy Charlie Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007112 Miroslav Ludík A3Ch Aramis Black Ear Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029413 Jaroslava Kudrová Quickstep Dancer z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032815 Kristýna Běhounková Viki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040514 Nikol Kodrlová Airin CreamCaramel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS