Cz En

Agility open M

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod)
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.85 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 0 0 0.0 0.0 37.85 4.68
2 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux 0 0 0.0 0.0 40.16 4.41
3 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 0 0.0 0.0 40.42 4.38
4 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice 0 0 0.0 0.0 41.31 4.28
5 066911 Michaela Berková Fargo od Belinky 0 0 0.0 0.0 41.71 4.24
6 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 42.37 4.18
7 010715 Denisa Kopicová Damian z Lomu ve skále 0 0 0.0 0.0 45.89 3.86
8 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 1.81 1.81 47.81 3.7
9 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 1 0 0.0 5.0 40.49 4.37
10 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 0 1 0.0 5.0 45.88 3.86
11 039910 Jitka Kuttelvašerová Ottelo z Vesničky u hranic 0 0 6.16 6.16 52.16 3.39
12 032109 Martina Šimčíková Argentum Biblack Barabel 1 0 4.38 9.38 50.38 3.51
13 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej 1 1 0.0 10.0 40.81 4.34
14 001015 Lenka Dušková Iris Black z Vesničky u hranic 1 1 3.11 13.11 49.11 3.6
15 067312 Michala Malá Angel Biblack Majlia 2 0 12.15 22.15 58.15 3.04
DIS 078514 Karolína Bílková Aida DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017214 Marcela Hejduková Let´s Dance Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059114 Tereza Zatloukalová Tobi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030711 Zuzana Kubičíková Britney ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031410 Bohuslava Miková Aneli Alexandria Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039810 Michaela Sýkorová Dante od Belinky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085113 Hana Zemánková Amai DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037611 Marcela Hejduková Essence of Love Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS