Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 22. 05. 2016
  2. Závod: Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 32.07 5.3 V V
2 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 32.28 5.27 V V
3 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.45 5.24 V V
4 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 32.56 5.22 V V
5 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 32.88 5.17 V V
6 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 33.07 5.14 V V
7 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.11 5.13 V V
8 Iwona Marczak Cherry Kubret - "TRUFLA" 0 0 0.0 0.0 33.76 5.04 V V
9 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 0 0.0 0.0 33.86 5.02 V V
10 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 33.9 5.01 V V
11 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 33.91 5.01 V V
12 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 33.98 5.0 V V
13 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 33.99 5.0 V V
14 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 34.57 4.92 V V
15 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 34.61 4.91 V V
16 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 34.73 4.89 V V
17 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 0 0 0.0 0.0 34.78 4.89 V V
18 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 34.91 4.87 V V
19 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 34.96 4.86 V V
20 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia 0 0 0.0 0.0 35.34 4.81 V V
21 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 35.4 4.8 V V
22 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 35.71 4.76 V V
23 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 36.05 4.72 V V
24 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 36.08 4.71 V V
25 030915 Jana Štefková Jenny 0 0 0.0 0.0 36.91 4.61 V V
26 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 37.62 4.52 V V
27 057909 Jana Kochanová A3Ch Jimmi 0 0 0.0 0.0 37.77 4.5 V V
28 038909 Pavla Tomanová Kim 0 0 0.0 0.0 38.13 4.46 V V
29 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 38.26 4.44 V V
30 061813 Denisa Kunová Bejlies 0 0 0.0 0.0 38.46 4.42 V V
31 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace 0 0 1.43 1.43 41.43 4.1 V V
32 037813 Jaroslav Frančík A3Ch Atis Elita Triumphans 0 0 1.46 1.46 41.46 4.1 V V
33 052814 Radim Vališ Hajdy z Dače 0 0 2.47 2.47 42.47 4.0 V V
34 Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" 1 0 0.0 5.0 30.63 5.55 V V
35 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 1 0 0.0 5.0 31.41 5.41 V V
36 Barbara Członkowska AISZA u Gagi - "Łata" 1 0 0.0 5.0 33.86 5.02 V V
37 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 1 0 0.0 5.0 35.4 4.8 V V
38 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 0 1 0.0 5.0 35.45 4.8 V V
39 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 0.0 5.0 35.61 4.77 V V
40 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 1 0.0 5.0 35.71 4.76 V V
41 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 1 0.0 5.0 36.0 4.72 V V
42 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 0 1 0.0 5.0 36.1 4.71 V V
43 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 36.46 4.66 V V
44 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 37.37 4.55 V V
45 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 1 0.0 5.0 37.42 4.54 V V
46 Tatiana Marekova Elis Kralovska Manta - "Najla" 1 0 0.0 5.0 37.59 4.52 V V
47 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 1 0.0 5.0 37.75 4.5 V V
48 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 0 1 0.0 5.0 38.33 4.44 V V
49 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 38.54 4.41 V V
50 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 0 1 0.0 5.0 39.35 4.32 V V
51 060814 Jana Šůstalová Uriel Chuck Top Narcis 0 1 0.0 5.0 39.94 4.26 V V
52 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 1 0.0 5.0 39.98 4.25 V V
53 083214 Eva Knapková Pippa Middleton 0 1 0.76 5.76 40.76 4.17 V V
54 071609 Lucie Vytrhlíková Maja 0 1 0.91 5.91 40.91 4.16 V V
55 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 6.23 6.23 46.23 3.68 VD VD
56 014307 Dana Humpolcová Babsi 1 0 1.31 6.31 41.31 4.12 VD VD
57 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 0 6.41 6.41 46.41 3.66 VD VD
58 017216 Lukáš Ilkanič Bronson Black Bohemia Willow 0 1 3.52 8.52 43.52 3.91 VD VD
59 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka 0 1 3.78 8.78 43.78 3.88 VD VD
60 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 2 0 0.0 10.0 34.86 4.88 VD VD
61 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 1 1 0.0 10.0 38.71 4.39 VD VD
62 089315 Denisa Kunová Tereza 0 0 10.07 10.07 50.07 3.4 VD VD
63 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 0 1 5.92 10.92 45.92 3.7 VD VD
64 Václav Ptáček Messi 0 2 1.54 11.54 41.54 4.09 VD VD
65 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 6.59 11.59 46.59 3.65 VD VD
66 Ivan Klčo Lili 0 1 6.87 11.87 46.87 3.63 VD VD
67 063513 Eva Haroníková Seth 0 1 8.41 13.41 48.41 3.51 VD VD
68 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 2 4.15 14.15 44.15 3.85 VD VD
69 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 2 4.7 14.7 44.7 3.8 VD VD
70 075609 Sylva Jadrná Máša 1 2 3.72 18.72 43.72 3.89 D D
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032112 Věra Klíšová Kety z Hanáckých polí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032511 Martina Slabová A3Ch Jackie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062109 Monika Fraisová Biggi Malá Magura DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073712 Eva Koníčková Fairytale Barabel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046815 Lucie Drápelová Chunky Monkey Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Zuzana Potúčková Aloha Rose Speeedlight - "Mani" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052314 Petra Cyroňová A3Ch Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028514 Lucie Vytrhlíková Garbage Killers Hole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006612 Martina Binarová Darsy Elita Triumphans DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047810 Martina Zelinková Barsha Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000414 Anna Dušánková Jamie Lee Jet ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO