Cz En

QJ4 Jumping

  1. Datum: 22. 05. 2016
  2. Závod: Přerov - Natur Pet 2. kvalifikační závod
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 40.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.25 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 29.91 5.68 V V
2 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant 0 0 0.0 0.0 30.11 5.65 V V
3 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 0 0 0.0 0.0 30.67 5.54 V V
4 049711 Petr Smrček Knight of the Night Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 31.03 5.48 V V
5 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 31.52 5.39 V V
6 Barbara Członkowska MIRA Willa Mora - "Rudzia" 0 0 0.0 0.0 31.94 5.32 V V
7 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 0 0 0.0 0.0 32.05 5.3 V V
8 016516 Vendula Dolejší Beati Possidentes Te Salutant 0 0 0.0 0.0 32.3 5.26 V V
9 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 0 0 0.0 0.0 32.41 5.25 V V
10 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 32.53 5.23 V V
11 061308 Nikola Schovancová A3Ch Beatrix z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 32.66 5.21 V V
12 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis 0 0 0.0 0.0 32.94 5.16 V V
13 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 0 0.0 0.0 33.5 5.07 V V
14 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 33.71 5.04 V V
15 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 33.83 5.03 V V
16 029609 Magda Zajacová Beware Devilkin Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 34.34 4.95 V V
17 012712 Adriana Slezáková A3Ch Arion Fron Fighter 0 0 0.0 0.0 34.49 4.93 V V
18 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 35.02 4.85 V V
19 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 0 0.0 0.0 35.93 4.73 V V
20 063911 Veronika Přichystalová Charley Chip z Heřmanova dvora 0 0 0.0 0.0 37.32 4.56 V V
21 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona 1 0 0.0 5.0 31.74 5.36 V V
22 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 1 0 0.0 5.0 32.07 5.3 V V
23 Zuzana Vetráková Bond London's Brandy - "Bond" 1 0 0.0 5.0 32.71 5.2 V V
24 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 1 0.0 5.0 33.11 5.13 V V
25 078512 Denisa Sommerová Bega spod Malenice 1 0 0.0 5.0 33.69 5.05 V V
26 035316 Zuzana Kubánková Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 0 0.0 5.0 35.26 4.82 V V
27 025212 Jana Kopřivová Denny 1 0 0.0 5.0 36.7 4.63 V V
28 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí 0 1 0.0 5.0 37.5 4.53 V V
29 038315 Kateřina Málková Ami 1 0 0.0 5.0 37.94 4.48 V V
30 066914 Miroslava Mihoková Mesi 0 1 0.0 5.0 38.41 4.43 V V
31 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček 1 0 0.85 5.85 40.85 4.16 V V
32 083713 Lenka Korbélyiová Ben 1 0 3.42 8.42 43.42 3.92 VD VD
33 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 1 1 0.0 10.0 35.22 4.83 VD VD
34 056608 Jana Gregorová Coctail Z Dáblovy Studánky 1 1 0.0 10.0 37.96 4.48 VD VD
35 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien 1 1 0.0 10.0 39.81 4.27 VD VD
36 002015 Magda Zajacová Ares z Faustovy zahrádky 0 2 1.83 11.83 41.83 4.06 VD VD
37 032408 Blanka Potočná Able Zee Z Březkého Průhona 1 2 0.0 15.0 39.04 4.35 VD VD
DIS Iwona Marczak Dzielny Terry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030709 Petra Doláková A3Ch Eliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075412 Petr Bartoš Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009313 Nora Klapalová A3Ch Agáta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040815 Michaela Chudobová Just for Love Bonny Dux DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047012 Iva Procházková Sisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Vějačková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 040414 Kateřina Břízová Brave Jeremy Anarchia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093115 Šárka Navrátilová Artex Stříbrná půlnoc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053914 Dana Svobodová Calimero Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051210 Gabriela Hroteková Elen Diel Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008709 Veronika Otýpková Bizzy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009212 Kristýna Hanzlíková A3Ch My Dream from Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073011 Miroslava Mihoková A3Ch Ennie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045310 Eva Knapková A3Ch Merlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070109 Lucie Velanová Cora Val-Rico DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029311 Martina Haroníková A3Ch Baudolino Bene Incanto DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO