Cz En

Zkouska IV LA2

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Liberec - SEDMERO zkoušky
  3. Rozhodčí: Marekovic, Alen (HR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 172.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 22
  11. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Helena Potfajová Jacuzzi 0 0 0.0 0.0 38.52 4.47 V V
2 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 41.16 4.18 V V
3 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku 0 0 0.55 0.55 44.55 3.86 V V
4 090914 Vladěna Hortová Ariva 0 0 1.37 1.37 45.37 3.79 V V
5 094114 Eliška Gregorová Amy 2 0 0.54 10.54 44.54 3.86 VD VD
6 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 2 0 1.21 11.21 45.21 3.8 VD VD
7 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 3 0 0.0 15.0 42.37 4.06 VD VD
8 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky 3 0 0.0 15.0 43.06 3.99 VD VD
9 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 2 1 1.15 16.15 45.15 3.81 D D
10 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion 5 1 0.0 30.0 40.83 4.21 BO BO
11 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe 2 2 15.04 35.04 59.04 2.91 BO BO
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089714 Eliška Sojková Banán Aibara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039912 Nikol Švadlenková Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026410 Miroslava Kolínská Black-Donar Šumbarský pramen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093214 Darina Mikesková Largo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO