Cz En

Zkouska V LA2

  1. Datum: 14. 05. 2016
  2. Závod: Liberec - SEDMERO zkoušky
  3. Rozhodčí: Marekovic, Alen (HR)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 68.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Kategorie: A2
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 21
  11. Postupová rychlost: 3.73 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 090914 Vladěna Hortová Ariva 0 0 0.0 0.0 42.42 3.96 V V
2 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 0 1 0.0 5.0 36.96 4.55 V V
3 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin 0 1 0.0 5.0 37.75 4.45 V V
4 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 1 0 0.0 5.0 40.45 4.15 V V
5 026510 Miroslava Kolínská Hurley Bohemia Jaronela 1 0 0.0 5.0 41.06 4.09 V V
6 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 2 0 0.0 10.0 37.24 4.51 VD VD
7 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej 1 1 0.0 10.0 39.99 4.2 VD VD
8 089714 Eliška Sojková Banán Aibara 1 1 0.0 10.0 44.09 3.81 VD VD
9 047115 Iveta Svatá Dazzling Flash of Silent Storm 3 0 0.0 15.0 37.58 4.47 VD VD
DIS 094114 Eliška Gregorová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047410 Martin Kalva Black Belle Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093214 Darina Mikesková Largo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Helena Potfajová Jacuzzi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007009 Renata Šikolová Adam Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039912 Nikol Švadlenková Safira DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071811 Iveta Svatá Amigo Definitive Choice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO