Cz En

Jumping L

  1. Datum: 15. 05. 2016
  2. Závod: Liberec - SEDMERO zkoušky
  3. Rozhodčí: Marekovic, Alen (HR)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 39.0 s
  6. Maximální čas: 59.0 s
  7. Délka: 164.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.21 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 33.95 4.83
2 094114 Eliška Gregorová Amy 0 0 0.0 0.0 36.33 4.51
3 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 37.8 4.34
4 008112 Jitka Šámalová A3Ch Mazlik 0 0 0.8 0.8 39.8 4.12
5 090914 Vladěna Hortová Ariva 0 0 1.14 1.14 40.14 4.09
6 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké 0 0 3.4 3.4 42.4 3.87
7 009615 Alena Šubrtová Ricky 0 0 4.76 4.76 43.76 3.75
8 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 1 0 0.0 5.0 32.14 5.1
9 090715 Hana Kašpárková Phoebe 0 2 0.0 10.0 36.42 4.5
10 063812 Ivana Vošahlíková Angie 1 1 4.63 14.63 43.63 3.76
11 032015 Zuzana Petržílková Frank 1 2 4.9 19.9 43.9 3.74
DIS 034415 Kristýna Kodetová Africana z Ostrovského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088312 Hana Ouhrabková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092014 Kateřina Pšeničková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091515 Jana Stupková Ceaseless Energy Z Brzáneckých vinohradů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003313 Iva Říhová A3Ch Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090209 Jan Souček Cassidy od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008216 Veronika Zikmundová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003813 Hana Kašpárková Ador The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070412 Jan Souček Ideal Image Z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038612 Veronika Zikmundová Dastyn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082315 Adriana Švecová Blue DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS