Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 07. 02. 2009
  2. Závod: Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 002
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 32.0 s
  5. Maximální čas: 48.0 s
  6. Délka: 142.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.44 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021006 Martin Nehyba Fantastic Fibi Black Chevers 0 0 0.0 0.0 28.43 4.99 V V
2 000507 Radana Růžičková A3Ch Cassidy Ayky 0 0 0.0 0.0 28.47 4.99 V V
3 169703 Irena Kochová A3Ch Alf Border Town 0 0 0.0 0.0 30.07 4.72 V V
4 005505 Roman Linka Ioric Deabei 0 0 0.0 0.0 30.52 4.65 V V
5 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny 0 0 0.0 0.0 31.61 4.49 V V
6 176003 Martina Vaškebová A3Ch Blondie Ayky 0 0 0.0 0.0 31.79 4.47 V V
7 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 0 0.0 0.0 31.86 4.46 V V
8 012004 Martina Taslerová Alička Bona Bar - bar Beskydy 0 0 0.25 0.25 32.25 4.4 V V
9 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 0 0.49 0.49 32.49 4.37 V V
10 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm 0 0 1.34 1.34 33.34 4.26 V V
11 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 0 0 1.69 1.69 33.69 4.21 V V
12 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers 1 0 0.0 5.0 27.87 5.1 V V
13 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin 1 0 0.0 5.0 29.04 4.89 V V
14 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin 1 0 0.0 5.0 30.1 4.72 V V
15 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny 1 0 0.0 5.0 31.14 4.56 V V
16 027207 Martin Nehyba Ferrari 1 0 0.0 5.0 31.21 4.55 V V
17 001507 Martina Taslerová Delly Xapatan 0 0 7.09 7.09 39.09 3.63 VD VD
18 162403 Věra Bařinková Berry z Plotišského vršku 0 0 7.89 7.89 39.89 3.56 VD VD
19 033006 Natálie Dunglová Dandy Fitmin 0 0 8.3 8.3 40.3 3.52 VD VD
20 005009 Martina Miková Haidy 0 0 9.96 9.96 41.96 3.38 VD VD
21 000106 Martina Kučerová Blackie Foxy Fox 1 1 0.19 10.19 32.19 4.41 VD VD
22 002009 Martina Černá Zlaťák 0 1 8.6 13.6 40.6 3.5 VD VD
23 050708 Milan Jirásek Elton Darley Arabian 0 2 6.63 16.63 38.63 3.68 D D
DIS 016304 Romana Spolková Jingle Bell Černý Faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029706 Lucie Stodůlková Neo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029108 Martina Kučerová Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004509 Ilona Morávková Blackberry Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017109 Lucie Šárovcová Amir Aboriginal Masšery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032207 Jitka Stejskalová Maggie Family CItas CS DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041908 Veronika Nehybová Elsa Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015607 Kateřina Petirová Argente Black z Hradu Grabštejna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021008 Michaela Bakrlíková Anique Cathy Bohemia Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024008 Lenka Pánková Best Choice Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016706 František Horák Amy z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025607 Martina Miková Brita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039407 Monika Prokopová A3Ch First Munchangás DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 177100 Eliška Drahokoupilová Jig Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS