Cz En

Jumping So S

  1. Datum: 28. 05. 2016
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 158.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.67 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 022710 Kateřina Melicharová A3Ch Dupity Dubi Koryfej 0 0 0.0 0.0 35.65 4.43
2 041212 Hana Kopalová Fifti-Fifti Cambridgeshiere 0 0 0.0 0.0 40.07 3.94
3 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 0 0.0 0.0 40.27 3.92
4 061015 Anna Gaierová Delilah Královský dar 1 0 0.0 5.0 37.94 4.16
5 060114 Milena Mašková Karleec Silver Paradise 1 0 1.4 6.4 44.4 3.56
6 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis 1 0 1.69 6.69 44.69 3.54
7 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 1 0 2.66 7.66 45.66 3.46
8 068514 Michaela Endresová Čenda 0 0 7.9 7.9 50.9 3.1
9 049315 Jiří Endres Natálka 1 0 5.3 10.3 48.3 3.27
10 085815 Michal Brabec Vilma 0 0 11.38 11.38 54.38 2.91
11 026115 Veronika Tománková Roxy 0 1 16.96 21.96 59.96 2.64
12 011911 Pavla Juranová Tonda 5 0 0.0 25.0 39.45 4.01
13 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoky sen 1 1 15.83 25.83 58.83 2.69
DIS 019415 Monika Pernicová Axa Z Kynžvartského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072615 Alena Čechurová Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016016 Valentýna Mikutová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087415 Hana Vrzalová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069315 Lenka Žatkovičová Edd Chrudimský motýlek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042514 Rita Firýtová Cukřík Chundelaté kouzlo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016915 Kateřina Flídrová Alwin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064713 Blanka Lauterbachová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049613 Jana Adamovská Atomic Dixicon Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008014 Pavlína Hofmanová Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS