Cz En

Agility Ne S

  1. Datum: 29. 05. 2016
  2. Závod: Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2016
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 168.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 3.36 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 025113 Milena Mašková A3Ch Arawen Silver Mysterium 0 0 0.0 0.0 39.29 4.28
2 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo 0 0 0.0 0.0 40.59 4.14
3 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 0.0 0.0 43.62 3.85
4 043508 Daniela Borůvková A3Ch Iris ze Sváškova dvora 0 0 0.0 0.0 44.73 3.76
5 060114 Milena Mašková A3Ch Karleec Silver Paradise 0 0 0.0 0.0 46.27 3.63
6 041311 Lucie Vaníková A3Ch Kelsey 0 0 0.0 0.0 47.86 3.51
7 008014 Pavlína Hofmanová Keysi 1 0 0.0 5.0 38.27 4.39
8 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 1 0 0.0 5.0 42.53 3.95
9 064713 Blanka Lauterbachová Tina 1 0 0.0 5.0 45.44 3.7
10 058513 Marta Simlerová Bubble Bee z Jeřeně 1 0 0.0 5.0 45.81 3.67
11 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 5.92 5.92 55.92 3.0
12 042710 Alena Krejčová Zuzanna ze Zlaté hvězdy 2 0 0.0 10.0 41.25 4.07
13 016915 Kateřina Flídrová Alwin 0 2 0.0 10.0 47.85 3.51
14 072615 Alena Čechurová Ella 1 1 0.85 10.85 50.85 3.3
15 041212 Hana Kopalová Fifti-Fifti Cambridgeshiere 0 2 5.05 15.05 55.05 3.05
16 054912 Martina Chytilová Buddy Lee Heritage 0 0 18.28 18.28 68.28 2.46
17 068514 Michaela Endresová Čenda 2 0 12.21 22.21 62.21 2.7
18 026115 Veronika Tománková Roxy 1 1 20.57 30.57 70.57 2.38
19 085815 Michal Brabec Vilma 1 2 17.3 32.3 67.3 2.5
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049613 Jana Adamovská Atomic Dixicon Czech DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 075912 Václav Borůvka A3Ch Gréta Garbo Drofa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 087415 Hana Vrzalová Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069315 Lenka Žatkovičová Edd Chrudimský motýlek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049315 Jiří Endres Natálka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011911 Pavla Juranová Tonda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032208 Marcela Sobotková Tornado Lou Androis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004115 Jindra Běhounková Clementine Královský dar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016016 Valentýna Mikutová Moro z Tichého háje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS