Cz En

Agility Open III Large

  1. Datum: 29. 05. 2016
  2. Závod: Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016
  3. Rozhodčí: Glabazňa, Tomáš (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 92.0 s
  7. Délka: 187.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Vetráková Zuzana Hira Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.3 4.88 V V
2 002713 Aneta Grygarová A3Ch Hestii Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 42.32 4.42 V V
3 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.0 5.0 43.19 4.33 V V
4 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy 0 1 0.0 5.0 45.11 4.15 V V
5 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 7.9 7.9 53.9 3.47 VD VD
6 Vasciliene Rasa Zara 2 0 0.0 10.0 41.06 4.55 VD VD
7 063812 Ivana Vošahlíková Angie 2 0 4.22 14.22 50.22 3.72 VD VD
8 084511 Kateřina Pardubská Foxy z Chotyně 2 1 0.0 15.0 43.46 4.3 VD VD
9 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 2 1 3.45 18.45 49.45 3.78 D D
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 20.58 20.58 66.58 2.81 D D
DIS 002114 Ivana Vošahlíková A3Ch Ozzy Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059415 Veronika Grešáková Ambiente DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Vasciliene Rasa Azis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025812 Hana Stuchlíková Fauna z Lebedova Dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072513 Nella Semecká Cara Melca Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 083912 Alena Winterová Dusty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Miszewska Edyta Heaven Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031014 Iveta Mihulová Iris z Hückelovy vily DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080312 Dominik Vajc Jack Sparrow Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089915 Šárka Vajcová Get In The Ring of Dashing Dawn DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024813 Marcela Čápková Antrax Sabathore DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073711 Ivana Francová Ideal Crazy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044014 Ivana Francová Alla Marcía z Údolí květin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084415 Pavlína Kazimírová Čertík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036314 Karolína Válová Arrow Ace Jessvera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084313 Ivana Hájková Trust the Feeling Pretty Bear DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001211 Jitka Krejcárková Kamea Vitris Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082012 Kateřina Ošmerová A3Ch Issis z Ostrova Baber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077414 Martina Novotná Cluster Buster Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076715 Karel Kurc Die Heard Black River DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS