Cz En

Jumping I. L

  1. Datum: 28. 05. 2016
  2. Závod: Brno - Letní Robinsonáda 2016
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 43.0 s
  6. Maximální čas: 65.0 s
  7. Délka: 174.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.05 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 31.08 5.6
2 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive 0 0 0.0 0.0 32.04 5.43
3 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 0 0 0.0 0.0 33.56 5.18
4 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 0 0 0.0 0.0 33.64 5.17
5 052514 Pavel Říha Indiana Jones Emily Bohemia 0 0 0.0 0.0 34.49 5.04
6 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 0 0 0.0 0.0 35.59 4.89
7 051515 Darie Dytrychová A3Ch Shadow of Aire Magic Zira 0 0 0.0 0.0 35.63 4.88
8 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 36.16 4.81
9 000515 Jana Voborná Cry'n'sa Cam Gitaron 0 0 0.0 0.0 36.34 4.79
10 021816 Pavel Zapletal Arwen Pack of white paw 0 0 0.0 0.0 37.86 4.6
11 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire 1 0 0.0 5.0 33.63 5.17
12 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 1 0 0.0 5.0 34.63 5.02
13 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 1 0 0.0 5.0 34.84 4.99
14 011915 Lucie Baláková Beckie Jane´s dogs 1 0 0.0 5.0 35.31 4.93
15 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 1 0.0 5.0 36.29 4.79
16 Suchovská Katarína Crash / Blow-by-Blow Near Future 1 0 0.0 5.0 36.31 4.79
17 030715 Alena Frimmelová A3Ch Dante od Suché hory 1 0 0.0 5.0 36.43 4.78
18 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 0 1 0.0 5.0 37.45 4.65
19 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 1 0.0 5.0 42.3 4.11
20 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 2 0 0.0 10.0 34.41 5.06
21 053614 Josef Žák Cézar 2 0 0.12 10.12 43.12 4.04
22 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark 2 1 0.0 15.0 36.59 4.76
23 074013 Kateřina Halouzková Gucci Hug 0 1 10.83 15.83 53.83 3.23
24 073913 Aneta Ungerová Cookie Mladá Živa 1 2 21.97 36.97 64.97 2.68
DIS 032214 Iva Momirovová Orange Express Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007715 Eva Kostková Pilina Rising Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050115 Marie Kotlínová Provence Krásná Louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046914 Iveta Ondráková Alvin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043615 Jiří Skolek Troy Misty Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016315 Renata Kolomazníková Agris z Čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086614 Ludmila Urbášková Dashka Valkar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047913 Radim Knapek Megy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089012 Darie Dytrychová Cocky Chockie Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS