Cz En

Power & speed A2/A3

  1. Datum: 03. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Clarke, Anthony (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 22.0 s
  6. Maximální čas: 35.0 s
  7. Délka: 88.0 m
  8. Kategorie: A3
  9. Velikost: L
  10. Počet překážek: 12
  11. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Fiona Fly 0 0 0.0 0.0 16.16 5.45 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 17.17 5.13 V V
3 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska 0 0 0.0 0.0 17.31 5.08 V V
4 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 17.58 5.01 V V
5 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 0 0 0.0 0.0 17.75 4.96 V V
6 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 17.78 4.95 V V
7 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 17.91 4.91 V V
8 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 18.05 4.88 V V
9 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 0 0.0 0.0 18.2 4.84 V V
10 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 18.22 4.83 V V
11 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 18.27 4.82 V V
12 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 18.47 4.76 V V
13 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry 0 0 0.0 0.0 18.48 4.76 V V
14 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 18.84 4.67 V V
15 052215 Ivan Pospíšil Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 18.9 4.66 V V
16 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 0 0 0.0 0.0 19.07 4.61 V V
17 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 0.0 0.0 19.48 4.52 V V
18 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 16.78 5.24 V V
19 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 1 0 0.0 5.0 17.36 5.07 V V
20 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 1 0 0.0 5.0 17.83 4.94 V V
21 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 18.95 4.64 V V
22 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 17.61 5.0 VD VD
23 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 2 0 0.0 10.0 18.14 4.85 VD VD
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Crash Quick angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069213 Hana Skolková First Class Shadow of Aire DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pavol Vakonič Shadow Of Aire Iris Ikea DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Vávrová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Daphie Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karin Popovičová Flores Ferencik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Renáta Millan Kráľová A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089314 Tereza Otýpková Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Otýpková Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Matulová AISHA z Krojčenku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS