Cz En

2Q Agility

  1. Datum: 04. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.77 5.36 V V
2 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Fiona Fly 0 0 0.0 0.0 33.8 5.36 V V
3 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Iris Ikea 0 0 0.0 0.0 33.98 5.33 V V
4 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.97 5.18 V V
5 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.98 5.17 V V
6 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 0 0 0.0 0.0 35.67 5.07 V V
7 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 35.69 5.07 V V
8 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 0 0.0 0.0 35.7 5.07 V V
9 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.8 5.06 V V
10 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry 0 0 0.0 0.0 36.14 5.01 V V
11 Renáta Millan Kráľová A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu 0 0 0.0 0.0 36.56 4.95 V V
12 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 36.69 4.93 V V
13 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 37.32 4.85 V V
14 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche 0 0 0.0 0.0 37.38 4.84 V V
15 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp 0 0 0.0 0.0 37.48 4.83 V V
16 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine 0 0 0.0 0.0 38.49 4.7 V V
17 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy 0 0 0.0 0.0 38.69 4.68 V V
18 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp 0 0 0.0 0.0 38.71 4.68 V V
19 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 0 0 0.0 0.0 38.96 4.65 V V
20 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine 0 0 0.0 0.0 39.33 4.6 V V
21 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs 0 0 0.0 0.0 40.01 4.52 V V
22 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.0 0.0 40.41 4.48 V V
23 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 0 0 0.0 0.0 40.57 4.46 V V
24 039516 Peter Paško A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 40.96 4.42 V V
25 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček 0 0 0.0 0.0 41.72 4.34 V V
26 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland 1 0 0.0 5.0 35.44 5.11 V V
27 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.51 5.1 V V
28 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark 1 0 0.0 5.0 36.58 4.95 V V
29 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 36.69 4.93 V V
30 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu 1 0 0.0 5.0 37.37 4.84 V V
31 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa 1 0 0.0 5.0 37.65 4.81 V V
32 Soňa Matulová AISHA z Krojčenku 1 0 0.0 5.0 38.25 4.73 V V
33 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance 0 1 0.0 5.0 39.16 4.62 V V
34 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 1 0 0.0 5.0 39.43 4.59 V V
35 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan 0 1 0.0 5.0 39.83 4.54 V V
36 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 1 0.0 5.0 40.01 4.52 V V
37 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 1 0 0.0 5.0 40.36 4.48 V V
38 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita 1 0 0.0 5.0 40.93 4.42 V V
39 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca 1 0 0.0 5.0 41.83 4.33 V V
40 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 1 0.0 5.0 42.1 4.3 V V
41 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde 0 1 0.0 5.0 45.76 3.96 V V
42 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force 2 0 0.0 10.0 34.97 5.18 VD VD
43 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera 2 0 0.0 10.0 35.11 5.16 VD VD
44 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 2 0 0.0 10.0 35.2 5.14 VD VD
45 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 2 0 0.0 10.0 35.49 5.1 VD VD
46 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 36.07 5.02 VD VD
47 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 2 0 0.0 10.0 36.32 4.98 VD VD
48 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 1 0.0 10.0 37.8 4.79 VD VD
49 009513 Gabriela Vacíková A3Ch Afree Sky Trip 2 0 0.0 10.0 38.38 4.72 VD VD
50 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier 2 0 0.0 10.0 38.89 4.65 VD VD
51 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 2 0 0.0 10.0 38.98 4.64 VD VD
52 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 2 0 0.0 10.0 39.25 4.61 VD VD
53 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 1 1 0.0 10.0 39.26 4.61 VD VD
54 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark 1 1 0.0 10.0 40.14 4.51 VD VD
55 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 40.85 4.43 VD VD
56 Karin Popovičová Flores Ferencik 0 2 0.0 10.0 41.22 4.39 VD VD
57 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka 1 1 0.0 10.0 42.64 4.24 VD VD
58 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja 0 2 0.0 10.0 43.18 4.19 VD VD
59 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 0 2 1.14 11.14 47.14 3.84 VD VD
60 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 1 6.24 11.24 52.24 3.46 VD VD
61 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 3 0 0.0 15.0 36.85 4.91 VD VD
62 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 2 1 0.0 15.0 39.4 4.59 VD VD
63 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 1 0.0 15.0 40.39 4.48 VD VD
64 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 3 0 0.0 15.0 40.78 4.44 VD VD
65 046214 Romana Nováková Atos Captivate 3 0 0.0 15.0 41.03 4.41 VD VD
66 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 4 0 0.0 20.0 34.83 5.2 D D
67 Pierre Yves Millan Crash Quick angel 4 0 0.0 20.0 36.69 4.93 D D
68 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 2 2 0.0 20.0 43.07 4.2 D D
69 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 3 1 0.0 20.0 44.38 4.08 D D
70 Barbora Popovičová Doileage Ferenčík 1 1 13.7 23.7 59.7 3.03 D D
71 Pierre Yves Millan Daphie Astra 4 1 0.0 25.0 36.63 4.94 D D
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072211 Kateřina Macků Ou jé Pepi Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Vitalit Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Poláková Chess Hilary Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS