Cz En

Družstva - Agility

  1. Datum: 04. 06. 2016
  2. Závod: Třebíč - Mezinárodní mistrovství ČR borderkolíí
  3. Rozhodčí: Kirillov, Michail (RU)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 67.0 s
  7. Délka: 176.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.91 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 38.54 4.57 V V
2 084412 Jan Černý Batumi The Guardians of Albion 0 0 0.59 0.59 45.59 3.86 V V
3 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Iris Ikea 1 0 0.0 5.0 35.49 4.96 V V
4 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 37.78 4.66 V V
5 Pavol Vakonič Shadow Of Aire Fiona Fly 0 1 0.0 5.0 38.72 4.55 V V
6 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 39.18 4.49 V V
7 Renáta Millan Kráľová A3Ch. Earl Ziggy dei Matiblu 1 0 0.0 5.0 39.55 4.45 V V
8 029014 Martina Vaškebová Debby Ferenčík 1 0 0.0 5.0 40.36 4.36 V V
9 040110 Jana Haberzettlová Black Bree Budgerigar 1 0 0.0 5.0 41.01 4.29 V V
10 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 0 1 0.0 5.0 41.74 4.22 V V
11 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 1 0.0 5.0 42.79 4.11 V V
12 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 1 0 0.0 5.0 43.52 4.04 V V
13 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 0 1 0.0 5.0 43.77 4.02 V V
14 032210 Markéta Jelínková Easy Ayky 0 1 0.48 5.48 45.48 3.87 V V
15 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 0 0 5.99 5.99 50.99 3.45 V V
16 076415 Martina Vaškebová Gira Ayky 0 1 1.89 6.89 46.89 3.75 VD VD
17 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 1 2.0 7.0 47.0 3.74 VD VD
18 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra 0 1 2.83 7.83 47.83 3.68 VD VD
19 039516 Peter Paško A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 1 3.95 8.95 48.95 3.6 VD VD
20 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 37.92 4.64 VD VD
21 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 2 0.0 10.0 41.54 4.24 VD VD
22 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 1 1 0.0 10.0 42.08 4.18 VD VD
23 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 1 1 0.0 10.0 42.63 4.13 VD VD
24 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 44.07 3.99 VD VD
25 069411 Petra Tomanková Holly Mintaka 2 0 0.0 10.0 44.48 3.96 VD VD
26 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 0 2 0.53 10.53 45.53 3.87 VD VD
27 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat 1 1 1.7 11.7 46.7 3.77 VD VD
28 003012 Lucie Krejčí Arlynn at Tachyon Czech Fan 0 2 1.73 11.73 46.73 3.77 VD VD
29 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 1 2.47 12.47 47.47 3.71 VD VD
30 041211 Kristýna Hávová Let me think Black Chevers 0 1 8.28 13.28 53.28 3.3 VD VD
31 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants 3 0 0.0 15.0 38.45 4.58 VD VD
32 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 2 1 0.0 15.0 41.68 4.22 VD VD
33 Barbora Popovičová Doileage Ferenčík 0 1 10.38 15.38 55.38 3.18 VD VD
34 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs 0 2 5.53 15.53 50.53 3.48 VD VD
35 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny 2 1 0.75 15.75 45.75 3.85 VD VD
36 017611 Tereza Kalvová Black Belle Devon Exe 0 1 13.14 18.14 58.14 3.03 D D
37 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce 1 2 4.98 19.98 49.98 3.52 D D
38 068813 Jana Křivková Arrow of Love Amazing Moravia 3 1 0.0 20.0 42.28 4.16 D D
39 089609 Lukáš Krejčí Annie Ganden Monge 3 1 0.0 20.0 42.72 4.12 D D
40 009513 Gabriela Vacíková Afree Sky Trip 1 2 5.52 20.52 50.52 3.48 D D
41 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 2 2 1.99 21.99 46.99 3.75 D D
42 004212 Eva Nováková A-Berta Queen of Garden 1 2 8.21 23.21 53.21 3.31 D D
43 082711 Ivana Ondrušová Cardif Bashmar 3 1 3.82 23.82 48.82 3.61 D D
44 064514 Lenka Fialová Arctic Princ Nica Bohemica 2 2 11.77 31.77 56.77 3.1 BO BO
DIS 088009 Lucie Frýdová C.D. od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034116 Gabriela Vacíková My Destiny Shadow of Aier DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045814 Anežka Štihlová Farro Od Knínické studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022115 Michaela Kutová I´m Alone Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 086513 Adéla Řeholová Amber Sky Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048013 Kateřina Dědičková Blitzkrieg of Suneca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Daphie Astra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017211 Jana Manychová Cargo Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 100715 Eliška Brabcová Awesome Lady Neverending Force DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036215 Hana Koníčková Dangerous Beauty Plush Berry DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019412 Eliška Brabcová A3Ch Beauty Minnie Graceful Avalanche DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003814 Vladimíra Tučková Angel Ginny Smart Destiny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019913 Jiří Mlčoch Diley z Temného hvozdu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046214 Romana Nováková Atos Captivate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050114 Monika Zapletalová Afrodite Mayby Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 054113 Eva Kočnarová Lentilka Dajavera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 060410 Lucie Štiborová Good Friend of Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006214 Zuzana Kovářová Clever Cherry Artic Shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056912 Jakub Diviš Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062711 Andrea Valentová Honey Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073211 Jana Urbanová A3Ch BUDDY od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071314 Eva Nováková Bobi Queen of Garden DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080015 Lukáš Sova Authentic Kim Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033711 Kateřina Provazníková A - Bára Libušský brouček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 050014 Tereza Snášilová Aithra Star Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014516 Barbora Mikušová Forbee Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057608 Magdaléna Jirkovská Noisy Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036614 Michaela Mlčochová Annie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 076413 Jitka Slánská Etologia Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010514 Alena Krejčová Eternal Zen Tachyon Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jana Poláková Chess Hilary Zagato DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011515 Jana Urbanová Athos z Keblických strání DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Soňa Matulová AISHA z Krojčenku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Karin Popovičová Flores Ferencik DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021316 Lucie Lapišová Adrenalin Ninuland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Pierre Yves Millan Crash Quick angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 088809 Yveta Součková Clever Lady od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000615 Alexandra Křivohlavá My Free Man van de Hartenhoeve DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000915 Jitka Slánská Flash Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007911 Jitka Slánská A3Ch Bethy Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Barbora Popovičová Vitalit Poseidon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015012 Klára Jůdová Buddy Gold Premio DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061515 Kateřina Kociánová Blade Jane's dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000116 Lucie Petirová Alpha Omega Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003016 Sandra Mikscheová Hot Pink From Let´s Border DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015016 Michal Krejčí BC Fran at Tachyon Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013816 Lucie Miláčková Kinder Floyd Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032011 Martina Sigmundová Draco Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066315 Lenka Fialová Aurem Alba from Their Hearts DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS