Cz En

jumping L

  1. Datum: 11. 06. 2016
  2. Závod: Rokycany - Rokycanská skočná
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 33.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 136.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 17
  10. Postupová rychlost: 4.12 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 25.03 5.43
2 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 0 0 0.0 0.0 31.11 4.37
3 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill 0 0 0.0 0.0 31.97 4.25
4 039614 Jakub Morgenstern Vilda 0 0 0.0 0.0 33.0 4.12
5 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 0 0 0.97 0.97 33.97 4.0
6 091314 Barbora Berešová Buddy 0 0 1.15 1.15 34.15 3.98
7 091115 Adéla Kobzová Dermont Jack Temný onyx 0 0 1.34 1.34 34.34 3.96
8 063713 Barbora Kovářová Taila 0 0 3.6 3.6 36.6 3.72
9 012714 Andrea Svobodová Art Bestagility 1 0 0.0 5.0 28.02 4.85
10 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis 1 0 0.0 5.0 29.43 4.62
11 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké 0 1 0.0 5.0 31.77 4.28
12 093114 Martin Cibulka Debbie od Dupíků 0 1 2.98 7.98 35.98 3.78
13 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx 0 0 8.91 8.91 41.91 3.25
14 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 1 3.95 8.95 36.95 3.68
15 069012 Pavla Chlustinová Bessy 1 1 0.0 10.0 32.73 4.16
16 013709 Jana Monhartová Archie Z Ohromujícího světa 2 0 1.8 11.8 34.8 3.91
17 079815 Petra Kolegarová Tara 1 1 2.3 12.3 35.3 3.85
18 060413 Michaela Vůchová Amy 0 2 6.05 16.05 39.05 3.48
19 061414 Petra Jindrová Come Back Koryfej 3 1 0.0 20.0 32.42 4.19
20 075215 Pavlína Hofmanová Wasabi Aibara 3 2 1.88 26.88 34.88 3.9
21 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja 4 1 11.25 36.25 44.25 3.07
DIS 022316 Sabina Zima Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007215 Jindřiška Kadeřábková Berta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013016 Sarah Mottlová Dolce & Gabbana Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 021114 Marcela Hašlerová Avalanche Based on ball DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 041715 Květoslava Šebestova Camelie Z Českého dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 091514 Rita Firýtová Alois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037115 Dana Holíková Nessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004216 Irena Krejčíková Frenn z Dašického zátiší DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057614 Eliška Hornofová Frisco-Finn Navi Island DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 045514 Lenka Mottlová Asaliy Amelior Rhoderick Sodar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009616 Markéta Cibulková Idol Tender Flash DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 020713 Šárka Hyťhová Aneggy Moravia Megannet DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058515 Michaela Kermesová Agness DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069614 Tereza Killichová Feebee z Tau'ri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 057915 Beáta Žemličková Abet Bacchus Bordó DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059712 Lenka Hlaváčková Sem DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS