Cz En

QA5 Agility

  1. Datum: 18. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Tráj, Tamás (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 41.7 4.34 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 41.99 4.31 V V
3 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 0 0.0 0.0 42.2 4.29 V V
4 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 42.66 4.24 V V
5 Iwona Marczak Cherry Kubret - "TRUFLA" 0 0 0.0 0.0 42.96 4.21 V V
6 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 43.54 4.16 V V
7 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 43.87 4.13 V V
8 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 44.1 4.1 V V
9 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 0 0 0.0 0.0 44.17 4.1 V V
10 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 44.71 4.05 V V
11 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.59 0.59 45.59 3.97 V V
12 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.7 0.7 45.7 3.96 V V
13 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 1.41 1.41 46.41 3.9 V V
14 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 1.78 1.78 46.78 3.87 V V
15 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 1.97 1.97 46.97 3.85 V V
16 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 41.13 4.4 V V
17 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 0 1 0.0 5.0 43.1 4.2 V V
18 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 1 0.0 5.0 43.86 4.13 V V
19 039213 Karolina Šonská Zora 0 1 0.0 5.0 44.03 4.11 V V
20 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 1 0 0.0 5.0 44.26 4.09 V V
21 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel 0 0 5.92 5.92 50.92 3.55 V V
22 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 1 1.13 6.13 46.13 3.92 VD VD
23 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 1 0 1.5 6.5 46.5 3.89 VD VD
24 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 1 1.66 6.66 46.66 3.88 VD VD
25 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 1 2.1 7.1 47.1 3.84 VD VD
26 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 1 0 3.69 8.69 48.69 3.72 VD VD
27 061015 Anna Gaierová A3Ch Delilah Královský dar 0 0 8.73 8.73 53.73 3.37 VD VD
28 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 8.77 8.77 53.77 3.37 VD VD
29 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 1 3.79 8.79 48.79 3.71 VD VD
30 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 4.04 9.04 49.04 3.69 VD VD
31 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 1 0 4.54 9.54 49.54 3.65 VD VD
32 072415 Pavla Marková Eliška - Arella Jikalu 0 0 10.32 10.32 55.32 3.27 VD VD
33 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 2 0 0.37 10.37 45.37 3.99 VD VD
34 030208 Kateřina Lustyková Keysi 0 1 5.45 10.45 50.45 3.59 VD VD
35 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 0 0.63 10.63 45.63 3.97 VD VD
36 061813 Denisa Kunová Bejlies 0 0 10.81 10.81 55.81 3.24 VD VD
37 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 1 7.33 12.33 52.33 3.46 VD VD
38 Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans - "Eliot" 2 0 2.46 12.46 47.46 3.81 VD VD
39 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů 0 1 8.25 13.25 53.25 3.4 VD VD
40 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 1 8.68 13.68 53.68 3.37 VD VD
41 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit 1 1 7.42 17.42 52.42 3.45 D D
42 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 2 9.31 19.31 54.31 3.33 D D
43 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy 0 1 17.7 22.7 62.7 2.89 D D
44 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia 1 2 8.91 23.91 53.91 3.36 D D
45 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus 0 2 14.12 24.12 59.12 3.06 D D
46 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi 4 1 0.43 25.43 45.43 3.98 D D
47 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 2 2 6.84 26.84 51.84 3.49 BO BO
48 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 2 2 16.44 36.44 61.44 2.95 BO BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Russová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 049510 Kristyna Šonská Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043412 Irena Hofmanová Daisy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033210 Marie Burešová A3Ch Bass DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009915 Michaela Houserová Hailey JE-CU-B DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071412 Daniela Martinková Baldini Ricardo Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO