Cz En

QA5 Agility

  1. Datum: 18. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 36.61 5.46 V V
2 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 36.79 5.44 V V
3 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 39.32 5.09 V V
4 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 40.12 4.99 V V
5 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 40.27 4.97 V V
6 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 40.55 4.93 V V
7 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 0 0.0 0.0 40.74 4.91 V V
8 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 40.8 4.9 V V
9 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 0 0 0.0 0.0 41.01 4.88 V V
10 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 41.23 4.85 V V
11 071011 Jitka Liznová Lunel 0 0 0.0 0.0 41.7 4.8 V V
12 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 41.78 4.79 V V
13 090512 Jana Jourová Buddy z Ohromujícího světa 0 0 0.0 0.0 42.78 4.68 V V
14 013214 Petra Vyplelová Hugg Astra 0 0 0.0 0.0 43.43 4.61 V V
15 082611 Peter Paško A3Ch Agira Z Košic 0 0 0.0 0.0 43.61 4.59 V V
16 003112 Zdeněk Lukovics Aurélia Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 43.74 4.57 V V
17 048515 Martina Holcová Blue Doakimo Dog 0 0 0.0 0.0 43.78 4.57 V V
18 016211 Miroslav Považan A3Ch James Gulden land 0 0 0.0 0.0 44.6 4.48 V V
19 025913 Kateřina Jezberová Icy Frost Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 44.9 4.45 V V
20 011114 Ivana Ondrušová Apolo 0 0 0.0 0.0 45.94 4.35 V V
21 030710 Jana Němcová A3Ch Hendrix Kiaora 0 0 0.0 0.0 48.18 4.15 V V
22 043610 Barbora Zelinková A3Ch Kyra 0 0 0.0 0.0 49.06 4.08 V V
23 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků 0 0 0.0 0.0 49.35 4.05 V V
24 004013 Romana Jirásková Anabela Agiroma 0 0 0.0 0.0 49.63 4.03 V V
25 058015 Vladimír Tyle Eris 0 0 0.0 0.0 49.72 4.02 V V
26 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 0 0 0.04 0.04 50.04 4.0 V V
27 050711 Aneta Obrusníková Lola Elika Bohemia 0 0 1.29 1.29 51.29 3.9 V V
28 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 37.69 5.31 V V
29 Anita Szilágyi Ebony Nose Afrodita - "Dita" 1 0 0.0 5.0 38.56 5.19 V V
30 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheart 1 0 0.0 5.0 39.37 5.08 V V
31 141414 Adriana Slezáková Jerry 1 0 0.0 5.0 39.48 5.07 V V
32 Piotr Dzierzbicki Vanda Gulden Land - "MO" 1 0 0.0 5.0 39.82 5.02 V V
33 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 39.91 5.01 V V
34 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 39.95 5.01 V V
35 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 40.33 4.96 V V
36 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 1 0 0.0 5.0 40.48 4.94 V V
37 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 40.61 4.92 V V
38 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 40.63 4.92 V V
39 084315 Michaela Kvapilová Flying Finix Nasgul Border´s 1 0 0.0 5.0 41.18 4.86 V V
40 005612 Lenka Šulíková A3Ch Cool Mint Blossom Garden´s 1 0 0.0 5.0 41.46 4.82 V V
41 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 0 0.0 5.0 42.27 4.73 V V
42 068012 Šárka Vajcová Keepsake Wendevick 1 0 0.0 5.0 42.54 4.7 V V
43 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 1 0 0.0 5.0 42.89 4.66 V V
43 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 1 0 0.0 5.0 42.89 4.66 V V
44 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 1 0 0.0 5.0 44.43 4.5 V V
45 043114 Kristýna Mikulková Nela 1 0 0.0 5.0 44.95 4.45 V V
46 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 1 0.0 5.0 45.9 4.36 V V
47 044711 Pavla Tomanová Gufy 1 0 0.0 5.0 46.47 4.3 V V
47 034810 Dana Beitlová A3Ch Angua Valkar 1 0 0.0 5.0 46.47 4.3 V V
48 025610 Ivana Ondrušová Ema 0 1 0.0 5.0 46.92 4.26 V V
49 017616 Eva Maděrová Born To Fly Crazy Sun 0 1 0.0 5.0 47.82 4.18 V V
50 055410 Lucie Kosánová Chelsea of Tennant 0 1 0.0 5.0 47.87 4.18 V V
51 093515 Eva Boháčová Atipic Head from Their Hearts 0 1 0.0 5.0 48.03 4.16 V V
52 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 48.07 4.16 V V
53 019811 Irena Luxová Tobias Gary Fitmin 0 1 1.9 6.9 51.9 3.85 VD VD
54 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 1 0 3.25 8.25 53.25 3.76 VD VD
55 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 2 0 0.0 10.0 39.81 5.02 VD VD
56 Piotr Dzierzbicki Quily Gulden Land - "FINKA" 2 0 0.0 10.0 39.87 5.02 VD VD
57 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 2 0 0.0 10.0 40.85 4.9 VD VD
58 Sabrina Hauser Almighty Evan of Willow Road - "Evan" 2 0 0.0 10.0 42.38 4.72 VD VD
59 055714 Zuzana Ožanová Airy Fiery rock 1 1 0.0 10.0 45.47 4.4 VD VD
60 076715 Karel Kurc Die Heard Black River 1 1 0.0 10.0 46.07 4.34 VD VD
61 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 1 1 0.0 10.0 47.38 4.22 VD VD
62 021815 Lucie Zochová Aero Messi c.j. Cleverly Crazy 2 0 0.0 10.0 48.78 4.1 VD VD
63 044415 Jiřina Máčková Paige Blue Fatranský sen 1 1 1.73 11.73 51.73 3.87 VD VD
64 078609 Natálie Kopperová Chita Durnitor 3 0 0.0 15.0 40.23 4.97 VD VD
65 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 3 0 0.0 15.0 41.18 4.86 VD VD
66 074109 Anna Řezníčková Aisha Z Teneriffe gold 2 1 0.0 15.0 42.04 4.76 VD VD
67 092814 Eliška Tejkalová Černohorská Bria Love from Tatras 2 1 0.0 15.0 49.82 4.01 VD VD
68 080809 Vilém Čekajle Asade Manabozho Nembya 4 0 0.0 20.0 43.74 4.57 D D
69 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 3 1 0.0 20.0 45.82 4.36 D D
70 058615 Monika Hrdinová Arya Beneficium Wäka 3 1 1.85 21.85 51.85 3.86 D D
71 015510 Stanislav Nehyba Kid Black Chevers 4 1 0.0 25.0 46.51 4.3 D D
72 030114 Jitka Maroušková Ejhle Novterpod 3 2 0.0 25.0 49.89 4.01 D D
DIS 069415 Markéta Benediktová Rony DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096414 Barbora Loutocká Alter Ego Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002313 Anna Pospíšilová Roca Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Marketa Kelbelová Calf Dozer Unis Kynopolis - "Dozer" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093614 Luboš Slavík Astor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076011 Tomáš Lerl O'Quark Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010212 Jana Fuksová Caramba de la Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007814 Pavel Henzl A3Ch Attack Black Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044615 Sabina Göckertová Bree DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Brenna Ferenčík - "Di" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043613 Alena Kolářová Caffé Latte Old Tapis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079514 Marie Řežábková Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005914 Kristýna Jelínková Offroad Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048015 Barbora Vlachová Mája DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084012 Michal Vokrouhlík Blue Rocket z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001116 Jan Fiala Aiyta Sapanaska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 041712 Hana Šlezarová Iris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030514 Aneta Obrusníková Krisha del Capo Lucano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000115 Lenka Řezníčková I Believe I Can Fly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009112 Petra Sekerová Eni DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074711 Martina Hodková Bred By Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053011 Jaroslava Trojánková Viking z Úplňku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084512 Petra Haspeklová Coca Cola Devil of Highland DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012511 Petra Monhartová Crimson King Z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022814 Jaroslav Šafařík Tiffany Diandra Rockin K's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036311 Kristýna Machková Emma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038912 Ivana Růžičková Cole Grenay DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091409 Kateřina Terčová Enigmatic Entity Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085914 Pavla Dušková Hob Nob Jazz Chants DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066715 Lucie Velanová Aniffe z Říše fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057708 Aneta Grygarová A3Ch Afrodite Star Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001109 Jitka Maroušková Czech Novterpod DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036413 Petra Monhartová Ixis Freedom Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066412 Markéta Jahodová Baby Pepper z Ohromujícího světa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038811 Nikola Gálová Europa Cantilena Mokrý Bandita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007113 Ludmila Kovářová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003313 Iva Říhová Albert ze Strakatého dvorku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002012 Jan Fiala Božská Číča od Betlémské pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007108 Vladimíra Čištínová A3Ch Vast Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037914 Michal Brych A3Ch Jude Hrdlička DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039713 Jiří Sahaj Mini Devil Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084415 Pavlína Kazimírová Čertík DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067115 Dagmar Stehlíková Action Abigale Lucky Aussies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053913 Zdeňka Šafaříková Credit to Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007412 Pavlína Zitová Bad Boy from Yvrea horse farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048610 Jiří Svěchota A3Ch Feel Free Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060713 Miroslav Voříšek Curt Artic shine DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026308 Radomír Hošta Valiant Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044612 Sandra Mikscheová Dorotka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Eszter Both Vie - "Vie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027814 Lenka Blachová Beroemde Orlith Esaber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048910 Lucie Bartelová Atia Rájecký kopec DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055913 Kristýna Matějková Crazy Heart Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Monika Rylska Shakti Se FreeX Chiquita Banana - "Chica" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069414 Dana Mixová Arasch z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002412 Irena Kadlecová Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003915 Markéta Adam Nothing Is Impossible DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035515 Jana Němcová Darling Monty Anarinya DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059511 Olga Edrová Tom Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055314 Klára Veselá Kaspar de la vieille chapelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012212 Lucie Zochová A3Ch Crazy Black MM DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058110 Karel Kurc A3Ch BIG CHOCOLATE z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081115 Pavel Košek Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031409 Lenka Svaková Always with me from Valachian Highlands DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001412 Radka Růžičková Akira Ace Czech Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057911 Jitka Kotrlová Enji DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060915 Josef Honner Tula DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000408 Martina Hodková And I Want ... Diandra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082515 Eva Linková Ado by Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056511 Lenka Březnová Chant OF Tennant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006114 Anna Rybová Cinna Moon Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073912 Jana Monhartová Be Yess of Wendaja DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020710 Tomáš Krejčík Action Lord Mount Mckinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO