Cz En

QA6 Agility

  1. Datum: 19. 06. 2016
  2. Závod: Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016
  3. Rozhodčí: Beitl, Alexander (DE)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 198.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.96 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 38.38 5.16 V V
2 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 38.81 5.1 V V
3 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 39.37 5.03 V V
4 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 39.9 4.96 V V
5 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.34 4.91 V V
6 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 40.64 4.87 V V
7 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku 0 0 0.0 0.0 41.23 4.8 V V
8 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 41.51 4.77 V V
9 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 41.8 4.74 V V
10 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 42.49 4.66 V V
11 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 42.57 4.65 V V
12 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 0 0 0.0 0.0 42.76 4.63 V V
13 029515 Jana Trojková Cowboy Henry McHenry´s 0 0 0.0 0.0 42.81 4.63 V V
14 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 43.77 4.52 V V
15 061209 Tereza Martišová Gray Chagy Lenfir 0 0 0.0 0.0 43.98 4.5 V V
16 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 46.09 4.3 V V
17 016408 Kateřina Lustyková A3Ch Aramis 0 0 0.0 0.0 46.1 4.3 V V
18 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 46.49 4.26 V V
19 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 1 0 0.0 5.0 39.1 5.06 V V
20 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 0 0.0 5.0 39.17 5.05 V V
21 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 1 0 0.0 5.0 40.34 4.91 V V
22 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 1 0 0.0 5.0 40.41 4.9 V V
23 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 40.55 4.88 V V
24 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 1 0.0 5.0 40.6 4.88 V V
25 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 41.6 4.76 V V
26 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 1 0.0 5.0 41.67 4.75 V V
27 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 1 0 0.0 5.0 41.7 4.75 V V
28 001811 Petr Vajgl A3Ch Terry 1 0 0.0 5.0 43.26 4.58 V V
29 075113 Hana Ampapová Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 1 0.0 5.0 43.29 4.57 V V
30 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 43.49 4.55 V V
31 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 43.94 4.51 V V
32 051612 Pavel Henzl A3Ch Adélka 1 0 0.0 5.0 46.38 4.27 V V
33 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 0 1 0.0 5.0 46.75 4.24 V V
34 Iwona Marczak Cherry Kubret - "TRUFLA" 2 0 0.0 10.0 39.35 5.03 VD VD
35 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 1 1 0.0 10.0 43.06 4.6 VD VD
36 003812 Simona Zajková A3Ch Donald 1 1 0.0 10.0 45.39 4.36 VD VD
37 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 1 0.0 10.0 45.41 4.36 VD VD
38 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 2 0 0.0 10.0 45.77 4.33 VD VD
39 043607 Alena Janská Best Girl Chancy Remus 0 2 0.4 10.4 50.4 3.93 VD VD
40 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 0 2 2.19 12.19 52.19 3.79 VD VD
DIS 082809 Lucie Šimáňová Akim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013309 Jana Trojková Alasti Kham-Mi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014307 Dana Humpolcová Babsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046915 Dana Svobodová Ťapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Vendula Hausnerová Eliot Black Elita Triumphans - "Eliot" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047713 Gabriela Martínková Guliver of Mine Little Soulmate DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050814 Jiřina Máčková Golden Brownie Paws on Heaven's DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036310 Eva Kostková Greasy fox Simarko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061813 Denisa Kunová Bejlies DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013009 Lenka Hajduková Magic Touch Gavany's Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Roman Lukáč Absolut Vanilia Rose Speedlight - "Nili" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030208 Kateřina Lustyková Keysi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007811 Marta Němcová A3Ch Everett Black King Půlnoční svit DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030915 Jana Štefková Jenny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001111 Lenka Holubová A3Ch Rick Brilliant Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033911 Andrea Dvořáková A3Ch Samuel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054713 Daniela Rychlíková Amaia Daisy Indigrace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000113 Martina Dostálová A3Ch Gimli z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011208 Petr Vajgl A3Ch Luccy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093615 Andrea Dvořáková A3Ch Filomenne Bellis Minor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072112 Karin Trinčková Xyro Black ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063611 Hedvika Rychnovská A3Ch Attila Rychlá tlapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063513 Eva Haroníková Seth DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038909 Pavla Tomanová Kim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO