Cz En

FINAL

  1. Datum: 02. 07. 2016
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2016
  3. Rozhodčí: Grunder, Sascha (CH)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 75.0 s
  7. Délka: 195.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 3.9 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 Silvia Trkman le - "le" 0 0 0.0 0.0 35.72 5.46 V V
2 041710 Kateřina Malačková A3Ch Dijon z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 39.18 4.98 V V
3 086114 Eliška Kaletová Need for Speed Koryfej 0 0 0.0 0.0 40.04 4.87 V V
4 Elita Umbraško Flyland Total Trinity - "Leta" 0 0 0.0 0.0 40.12 4.86 V V
5 Eszter Both Kormosvári-Hajtó Rokka - "Rokka" 0 0 0.0 0.0 40.25 4.84 V V
6 Elika Salonen Excellent Choice The Real Deal - "Troy" 0 0 0.0 0.0 42.32 4.61 V V
7 Andrejs Makarovs Stasyline Jemma - "Jolly" 0 0 0.0 0.0 45.4 4.3 V V
8 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas 0 0 0.0 0.0 45.46 4.29 V V
9 Anabella Kokalj Jawel Viva Blue de Hout des mont - "Viva" 0 0 0.0 0.0 45.74 4.26 V V
10 082909 Denisa Sommerová A3Ch Aramis Z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 46.31 4.21 V V
11 Stefania Favretto Rockstyle's northern speed - "Stig" 1 0 0.0 5.0 38.35 5.08 V V
12 Roman Maruszczak EVOLUTION Willa Mora - "Evo" 1 0 0.0 5.0 39.81 4.9 V V
13 011912 Radka Mokrišová A3Ch Scooby Doo Z Heřmanova Dvora 1 0 0.0 5.0 40.19 4.85 V V
14 Iwona kalisz Indirica PEPPERS RED TIGER - "Pepe" 0 1 0.0 5.0 41.93 4.65 V V
15 Lenka Adzimová Mimi - "Mimi" 1 0 0.0 5.0 45.78 4.26 V V
16 053814 Kateřina Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 0 1 0.0 5.0 46.77 4.17 V V
17 Yuliya Medvedeva GOLDEN KEY - "Gold" 1 0 0.64 5.64 50.64 3.85 V V
18 Nina Bekasiewicz Eyt Willa Mora - "Eyt" 0 2 0.0 10.0 45.84 4.25 VD VD
19 Gerlinde Pils Montana`s Spirit Forever black Magic - "Cox" 2 2 0.0 20.0 47.16 4.13 D D
DIS Zuzana Vetráková Bond London´s Brandy - "Bond" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Olga Kwiecień Extreme Braveheart Willa Mora - "Brava" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076713 Marie Poliánová Nick Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028510 Radana Vykydalová A3Ch Kessí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Nina Zdražilová Outback Workaholics Kalgoorlir Crazy Crack - "Crazy Crack" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Alexsandr Andre Didi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO