Cz En

Jumping

  1. Datum: 16. 07. 2016
  2. Závod: Oldřichov - ForPes Agility
  3. Rozhodčí: Rybář, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 34.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 141.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 0 0 0.0 0.0 27.74 5.08 V V
2 078213 Martina Slabová A3Ch Kalliope Daruspex Paleur 0 0 0.0 0.0 27.86 5.06 V V
3 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 27.95 5.04 V V
4 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 28.62 4.93 V V
5 046010 Petra Vaverková A3Ch Easter Elfie Koryfej 0 0 0.0 0.0 29.99 4.7 V V
6 075113 Hana Ampapová A3Ch Zappy Sweet Boy Lover´s knot 0 0 0.0 0.0 30.82 4.57 V V
7 024914 Lucie Zochová A3Ch Adélka 0 0 0.0 0.0 31.69 4.45 V V
8 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 32.18 4.38 V V
9 022210 Michaela Glossová A3Ch Asset Mojo Runique 0 0 0.0 0.0 33.33 4.23 V V
10 004811 Květa Sálusová Amy Sobasan 0 0 0.0 0.0 33.96 4.15 V V
11 088514 Jiřina Dusilová Bonnie Bianca z Elsameru 0 0 0.24 0.24 34.24 4.12 V V
12 008314 Radomila Schmiedová A3Ch Lizy 0 0 1.3 1.3 35.3 3.99 V V
13 058614 Renata Michajličenková Kiki 0 0 2.25 2.25 36.25 3.89 V V
14 065413 Pavel Henzl A3Ch Jessika 0 0 2.74 2.74 36.74 3.84 V V
15 018315 Irena Vosáhlová Fran Finne Shadow white de Pepa 0 0 2.97 2.97 36.97 3.81 V V
16 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 6.58 6.58 40.58 3.47 VD VD
17 022310 Michaela Glossová Aimee Gee Runique 1 0 1.74 6.74 35.74 3.95 VD VD
18 062613 Iva Podholová Albertino de Causa Vivendi 0 0 7.39 7.39 41.39 3.41 VD VD
19 084211 Dana Vojířová Fatty Hop Trop 0 0 8.42 8.42 42.42 3.32 VD VD
20 012616 Barbora Vlachová Micra 2 0 4.89 14.89 38.89 3.63 VD VD
21 009316 Ondřej Kozár Jack Pip 2 0 6.2 16.2 40.2 3.51 D D
22 004412 Karolína Cibuzarová Eshly 0 1 15.76 20.76 49.76 2.83 D D
23 061012 Romana Novosádová Bodie Ze Stehelčevského statku 0 1 16.52 21.52 50.52 2.79 D D
24 009511 Ilona Karlová Jack 4 0 6.68 26.68 40.68 3.47 BO BO
25 021115 Pavla Eliášová Andy z Bílé cesty 1 2 18.33 33.33 52.33 2.69 BO BO
DIS 084311 Arnošt Vojíř A3Ch Annie ze Šanovského parku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017615 Lukáš Karel Timmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 070211 Martina Jírová A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 042112 Helena Pomykaczová Molly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080514 Kateřina Štefečková Baileys London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029616 Martin Mikula Brinie Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001912 Radomila Schmiedová Barney DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008315 Dagmar Červinková Agility Airforce Od Svaté Lucie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 072714 Monika Bejčková Botticeli Alessandro Maytay´s Minng DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS