Cz En

Jumping 1 L

  1. Datum: 23. 07. 2016
  2. Závod: Trutnov - Hilarem Open 2016
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 167.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream 0 0 0.0 0.0 32.38 5.16
2 073611 Zuzana Soukupová Carin Czech Imp 0 0 0.0 0.0 33.74 4.95
3 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 1 0 0.0 5.0 35.05 4.76
4 080712 Adéla Benešová By Way Alkyra 1 0 0.0 5.0 38.68 4.32
5 Katarzyna Borkowska Frisbee Deabei 0 1 0.0 5.0 39.98 4.18
6 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 1 0.0 5.0 40.28 4.15
7 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 6.5 6.5 48.05 3.48
8 082714 Lucie Petirová Hiccup From Let's Border 1 1 0.0 10.0 36.1 4.63
9 098515 Jitka Štichauerová Amber Matter of the heart 0 1 5.69 10.69 47.69 3.5
10 072313 Adéla Havlíčková Amanita Navy Thiwahe 2 1 0.0 15.0 40.04 4.17
11 001915 Martina Řepová Daikira Valkar 2 1 0.39 15.39 42.39 3.94
12 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova 2 0 5.6 15.6 47.6 3.51
13 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia 2 2 0.0 20.0 41.06 4.07
14 072213 Karel Havlíček Ennox Czech Imp 1 2 5.42 20.42 47.42 3.52
15 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova 2 1 14.61 29.61 56.61 2.95
DIS 080715 Adéla Benešová Xela Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066414 Karolína Šindelářová Dingo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Joanna Grzeskowiak-Stepowicz Czuma DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071515 Dominika Kohoutová According To Wish Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079813 Barbora Samková Wacka Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Beata Banaszak Masza Nikki Double Vision FCI DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Jūlija Kampuse Mawlch Kudra Mawlch Kudra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048912 Eva Neumannová Grey Shepherd Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 068911 Lucie Petirová Europe Bohemia Patrix DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062015 Michaela Táflová Lady DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Weronika Kozimor Safari Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS Danuta Wozniak Wega Atisha Nellago DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 071012 Zuzana Novotná Aqua Limpia Locolindo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003116 Lenka Hanušová Alesia de Alphaville Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 011715 Alice Drábková Elianne Balpoa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005113 Barbora Smolková Amálka Sky Trip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS