Cz En

Jumping 1

  1. Datum: 07. 08. 2016
  2. Závod: Rožnov pod Radhoštěm - Ve znamení TRNEK
  3. Rozhodčí: Pupík, Petr (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 175.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.98 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008813 Lucie Argalášová Baby Unis Kynopolis 0 0 0.0 0.0 31.94 5.48 V V
2 032013 Adam Bělunek Ergo Z Lantíkova 0 0 0.0 0.0 33.38 5.24 V V
3 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.98 5.15 V V
4 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.28 5.11 V V
5 051111 Irena Kadlecová By the Request Diandra 0 0 0.0 0.0 35.96 4.87 V V
6 037712 Kristýna Lukešová Keisy 0 0 2.47 2.47 46.47 3.77 V V
7 Daniel Martinček Bashka Valkar 1 0 0.0 5.0 32.54 5.38 V V
8 025816 Eliška Zezulová Angee Wallachian Flower 1 0 0.0 5.0 35.99 4.86 V V
9 004513 Alice Jirásková Cikorka Valkar 1 0 0.0 5.0 36.57 4.79 V V
10 005615 Jaroslav Šafařík Credit to Diandra 1 0 2.39 7.39 46.39 3.77 VD VD
11 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 2 0 0.0 10.0 31.55 5.55 VD VD
12 050114 Monika Zapletalová A3Ch Afrodite Mayby Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 32.63 5.36 VD VD
13 141414 Adriana Slezáková Jerry 2 0 0.0 10.0 33.54 5.22 VD VD
14 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen 1 1 0.0 10.0 34.72 5.04 VD VD
15 047315 Andrea Hudečková Amazing Future Monpeja 1 1 0.0 10.0 36.43 4.8 VD VD
16 087714 Eliška Zezulová Alabama of Redfest 2 0 0.0 10.0 37.12 4.71 VD VD
17 Annamária Borovská Kryšpín Svěží vítr 3 0 0.0 15.0 40.79 4.29 VD VD
18 073214 Kateřina Košárková Airy 2 1 4.45 19.45 48.45 3.61 D D
19 515515 Peter Paško Artemisa Wallachian Flower 3 1 0.0 20.0 36.94 4.74 D D
20 511115 Ivana Ondrušová Ace Wallachian Flower 3 1 0.0 20.0 41.06 4.26 D D
DIS 096915 Pavlína Dohnalová Ida Emean Emiel Regis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064615 Jan Kadlec Bonus Wäka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081511 Eva Sikorová Phoebe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Katarína Zlacká Lapka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Wanda Krawczuk Tenth Creek Ranch Dandy - "Kaiden" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Jana Juhasova Angelic Rajecký kopec - "Angie" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 085714 Eva Borovska Argo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052710 Dušan Buček Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Lucia Kandová Cézar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000714 Josef Rychnovský Morybundus Sa - Kra Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 087812 Veronika Hružíková Beizzi Lex Rainy Love DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Ema Lepková Nella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Dana Lepková Sofia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055615 Lucie Krpcová Jessie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 027115 Květa Florianová Charlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089014 Lucie Argalášová Budweiser Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018216 Eva Sikorová Mawlch Ypsi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 021511 Jan Kadlec Granada Chocolate Frances DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002616 Jana Kalafusová Aglaia Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 025615 Matěj Zapletal Diamond Fizzy Wonderfull Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007214 Marie Burešová Brown Chocolate Carcassonne Tolugo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO