Cz En

Jumping L

  1. Datum: 06. 08. 2016
  2. Závod: Louny - Závod při LVT Louny
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 147.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.2 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 27.5 5.35 V V
2 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land 0 0 0.0 0.0 30.06 4.89 V V
3 051613 Rostislav Novotný Brian Valkar 0 0 0.0 0.0 34.77 4.23 V V
4 069815 Svatava Stodolová Bosorka Lerbynn 0 0 1.11 1.11 36.11 4.07 V V
5 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 30.56 4.81 V V
6 077513 Jan Molnár A3Ch Joe z Bengasu 1 0 0.0 5.0 30.67 4.79 V V
7 043113 Nikola Vitulová A3Ch Little Chip Dajavera 1 0 0.0 5.0 31.57 4.66 V V
8 057813 Edita Macibobová Ace Manthy Prague 0 1 0.0 5.0 34.4 4.27 V V
9 081812 Martina Kučerová Cesy Vernika z Vysočiny 0 0 8.26 8.26 43.26 3.4 VD VD
10 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 8.34 8.34 43.34 3.39 VD VD
11 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 0 4.55 9.55 39.55 3.72 VD VD
12 071509 Jana Sasková A3Ch Dorothy Surri Mintaka 2 0 0.0 10.0 29.34 5.01 VD VD
13 079412 Alena Köhlerová Yassi Venus z Kovárny 2 0 0.0 10.0 32.94 4.46 VD VD
14 072009 Milan Jirásek A3Ch Dag Valiant Mintaka 3 0 0.0 15.0 28.17 5.22 VD VD
15 090514 Martina Sigmundová Hacker Deabei 2 1 0.0 15.0 34.7 4.24 VD VD
16 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč 1 2 4.27 19.27 39.27 3.74 D D
DIS 005416 Zora Haškovcová Esperanza Nebeský sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 032514 Eliška Hrůzová Železník z Karlova Hrádku DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 078615 Klára Stuchlíková Kofu Deabei DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005714 Martin Jánoš Amazing Phoebe Banataj Wind DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 064014 Marie Houšková Adelle Princes Dance von Petrowich DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012215 Hana Lochovská Anya Oderské vrchy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 013211 Jana Sasková A3Ch Baby Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080615 Jana Kounovská Roxi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052315 Jana Sasková Adora Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000514 Kristýna Zatloukalová Kookie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004713 Marcel Sláma Belly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 069715 Barbora Milfaitová Baddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047815 Nikola Dlouhá Ilari Haliba DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058015 Vladimír Tyle A3Ch Eris DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 092315 Tomáš Tvrz Becky od Libota DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015815 Lenka Nováčková Comttesa Od Dupíků DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 046916 Dana Vočková Wolf (Andy) Z Taranky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002215 Nikola Vitulová Colette Quick Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035414 Terezie Bečvářová Bárny Modrá pampeliška DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 066212 Milena Čechurová Athos Blesk Dog-rose Hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 063613 Jana Wohanková Šanty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014415 Eva Roušalová Serena Perfecto Perro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002416 Hana Žihlová Amy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS