Cz En

JUMPING-L

  1. Datum: 22. 03. 2009
  2. Závod: Jezdecký klub Hradec Králové - OPSION 003
  3. Typ: J
  4. Standardní čas: 40.0 s
  5. Maximální čas: 60.0 s
  6. Délka: 161.0 m
  7. Velikost: L
  8. Počet překážek: 20
  9. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 005407 Michal Kučera Are you ready od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 32.61 4.94 V V
2 036104 Michal Kučera Blackie Foxy Fox 0 0 0.0 0.0 34.34 4.69 V V
3 022605 Eva Linková A3Ch Ash Trace Unique Forever 0 0 0.0 0.0 34.44 4.67 V V
4 005505 Roman Linka Ioric Deabei 0 0 0.0 0.0 35.12 4.58 V V
5 003307 Kateřina Pošmourná Diana z Kovárny 0 0 0.0 0.0 36.39 4.42 V V
6 037305 Eva Neumannová Bobeš 0 0 0.0 0.0 36.4 4.42 V V
7 001507 Martina Taslerová Delly Xapatan 0 0 0.0 0.0 38.65 4.17 V V
8 030805 Zuzana Tvrzníková Tesa 0 0 1.55 1.55 41.55 3.87 V V
9 025607 Martina Miková Brita 0 0 1.8 1.8 41.8 3.85 V V
10 040007 Roman Linka Aaron Čiko Bashmar 1 0 0.0 5.0 32.34 4.98 V V
11 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 1 0 0.0 5.0 34.76 4.63 V V
12 012108 Kateřina Terčová A3Ch Cheese it Fitmin 1 0 0.0 5.0 35.11 4.59 V V
13 028604 Eliška Ulrychová Elis Blue Foxy Fox 0 1 0.0 5.0 36.5 4.41 V V
14 037007 Martina Wasserbauerová Henessie Cage Fitmin 0 1 0.0 5.0 37.97 4.24 V V
15 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko 0 1 0.0 5.0 38.32 4.2 V V
16 004907 Jolana Dvořáčková Hadrián od Emy Destinové 1 0 0.0 5.0 38.93 4.14 V V
17 028204 Barbora Štouračová A3Ch Fanny Miveko 0 1 0.16 5.16 40.16 4.01 V V
18 021509 Eliška Ulrychová Agatha Od Betlémské Pastviny 0 1 1.6 6.6 41.6 3.87 VD VD
19 001405 Petra Haspeklová Abigaul Spark's 1 0 3.89 8.89 43.89 3.67 VD VD
20 009105 David Merta Simir 0 1 4.49 9.49 44.49 3.62 VD VD
21 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 1 1 0.0 10.0 32.95 4.89 VD VD
22 016706 František Horák Amy z Paleolitu 2 0 0.0 10.0 34.86 4.62 VD VD
23 177100 Eliška Drahokoupilová Jig Bohemia Alké 2 0 0.0 10.0 36.85 4.37 VD VD
24 013906 Eva Jindrová Banji Star z Ranče Montara 0 2 9.16 19.16 49.16 3.28 D D
25 014009 Martina Konečná Dost Dobrá Nirreterrit 2 1 4.21 19.21 44.21 3.64 D D
DIS 007908 Eva Michálková Anabella ze Škvárovny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024609 Michal Kučera Better Faster Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003108 Eva Kočnarová A3Ch Brownstorm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016508 Šárka Knížetová Carry Ball Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030708 Veronika Chadimová Wiky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005009 Martina Miková Haidy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 056208 Eva Neumannová Bendjoy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 025608 Jan Šettner Akuwe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 002009 Martina Černá Zlaťák DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006709 Klára Manychová Banny Norje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017209 Lada Tlučhořová Apokalypso Aboriginal Mystery DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 010208 Kateřina Zamarská Dynamica Svěží vítr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031208 Jana Jeřábková Jara Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030007 Daniela Kejzlarová Fair Play z Kovárny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012004 Martina Taslerová Alička Bona Bar - bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017008 František Horák Yenkie Black Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051207 Lenka Metelková Roky Bryvilsár DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 037405 Kateřina Provazníková Honey Foxy Fox DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038605 Antonín Diviš A3Ch Ash Tachyon DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 035904 Lenka Matušková Andělka Chlupatý hopan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005907 Jana Sasková A3Ch Carrera Rapida Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017706 Ivana Růžičková A3Ch Escape Krásná louka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS