Cz En

Agility Large

  1. Datum: 07. 05. 2011
  2. Závod: Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev
  3. Rozhodčí: Kirillov, Michail (RU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 42.0 s
  6. Maximální čas: 63.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.83 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 7.55 7.55 49.55 3.25 VD VD
2 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 2 0 3.35 13.35 45.35 3.55 VD VD
3 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka 2 0 4.05 14.05 46.05 3.5 VD VD
4 005509 Romana Hanousková František Superpes 1 1 4.17 14.17 46.17 3.49 VD VD
5 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 0 1 13.7 18.7 55.7 2.89 D D
6 033307 Michaela Holešovská Megan 1 1 12.1 22.1 54.1 2.98 D D
7 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří 1 2 9.22 24.22 51.22 3.14 D D
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005611 Kateřina Klapková Caysie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006211 Hana Procházková Costarica Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024511 Věra Kubičková Citta Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058610 Veronika Hornychová Tequila DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015010 Kateřina Nerglová Xandro ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003010 Veronika Šetková Lupeš DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005905 Věra Kubičková Carina Tradice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033909 Tereza Tužilová Wiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038008 Gabriela Vlachová Žužla DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039710 Vanda Macibobová Axy Renčín Ranč DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049609 Ludmila Bučková Ben DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 077109 Lucie Majerčíková Fred DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004407 Evžen Tikovský Aron von Schikall DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017906 Hana Šedivá Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024207 Veronika Otýpková Daria DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033107 Martin Gall Connie z Bengasu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS