Cz En

Agility L

  1. Datum: 27. 08. 2016
  2. Závod: Pilníkov, okr. Trutnov - II. Hilarem cup + Mistrovství republiky chodských psů a kavalírů 2016
  3. Rozhodčí: Lerlová, Kateřina (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 81.0 s
  7. Délka: 170.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 3.54 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny 0 0 0.0 0.0 30.84 5.51
2 030912 Michaela Stanovičová Illinois Rainbowlike Hardy Horde 0 0 0.0 0.0 34.05 4.99
3 057412 Eva Homolková A3Ch Guma z Majklovy zahrady 0 0 0.0 0.0 35.65 4.77
4 011009 Kamila Vavřincová Meiblees Z Dašického Zátiší 0 0 1.44 1.44 49.44 3.44
5 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 1 0 0.0 5.0 30.66 5.54
6 042712 Petra Nováková Chester la Blankpapilio 1 0 0.0 5.0 47.4 3.59
7 025314 Lenka Ztratilová Mirabell Daraskár 0 1 0.99 5.99 48.99 3.47
8 047513 Pavla Vydrová Cira od Motyčínské skály 1 0 1.05 6.05 49.05 3.47
9 065814 Daniela Benešová Cirius z Letinské kovárny 0 1 2.89 7.89 50.89 3.34
10 077711 Ivana Brabcová Beebee Preberry 0 1 4.56 9.56 52.56 3.23
11 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 2 0 0.0 10.0 35.03 4.85
12 022515 Petra Janoušková Claretta Fiammante Astro 2 0 0.0 10.0 35.5 4.79
13 028815 Lenka Ztratilová Accer Black Mirabell 1 1 1.14 11.14 49.14 3.46
14 087215 Pavlína Mojdlová Pansey Bad z Dašického zátiší 0 1 6.78 11.78 54.78 3.1
15 007113 Ludmila Kovářová Max 3 0 0.0 15.0 33.19 5.12
16 091115 Adéla Kobzová A3Ch Dermont Jack Temný onyx 2 1 1.65 16.65 49.65 3.42
17 059213 Petra Zdeňková Blackie Liščí stráň 3 1 0.0 20.0 36.76 4.62
18 057014 Renata Jandová We are together Gasko Prim 5 0 0.0 25.0 46.72 3.64
DIS 005516 Markéta Nátherová Aslan z Hájenska DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 005616 Barbora Štefanová Android Frui Vita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 049214 Kamila Vavřincová Ultimate Speed z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048416 Kamila Vavřincová Vivien Reilly z Gipova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 043915 Hana Drápalová Gituška z Malého údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028015 Lucie Kirchnerová Jupiter Jenkee Hafkins DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 014215 Andrea Kobzová Bennet Temný onyx DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081115 Pavel Košek A3Ch Born To Run Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000614 Daniela Malínská Dexter Near Future DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017913 Kateřina Pospíšilová Dragon´s Fly Express Speedy Dream DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036313 Barbora Poživilová D.J. ze Zárybského dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 061315 Kateřina Kornfeldová Primadonna DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 062413 Hana Vaníčková Henkie Z Boršova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000013 Irena Kochová A3Ch Tep Brisk Ballarat DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080013 Irena Kochová A3Ch Keen ISDS CZ 323144 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079611 Irena Kochová A3Ch Boomerang Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051912 Marie Řežábková Action Jane´s dogs DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 029714 Ilona Liebichová Vince Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 036416 Patricie Pěgřimonová Dex Sannaro DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022616 Jana Samková Ayrin z Jedelských doleček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 019912 Ilona Liebichová Eks DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 001016 Barbora Poživilová Axwell typhoon Lovelenia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008916 Michaela Stanovičová Thea ISDS CZ/332069 DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009416 Barbora Štouračová Big Foot Czech Fan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS