Cz En

Agility družstva

  1. Datum: 03. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 72.0 s
  7. Délka: 197.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.1 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 34.96 5.64 V V
2 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 36.76 5.36 V V
3 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 38.77 5.08 V V
4 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat 0 0 0.0 0.0 39.29 5.01 V V
5 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 39.41 5.0 V V
6 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 40.12 4.91 V V
7 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 42.3 4.66 V V
8 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 38.26 5.15 V V
9 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 39.89 4.94 V V
10 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 39.97 4.93 V V
11 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 1 0 0.0 5.0 40.14 4.91 V V
12 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 1 0 0.0 5.0 40.15 4.91 V V
13 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 40.65 4.85 V V
14 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 40.8 4.83 V V
15 042614 Eliška Vernerová Sati 1 0 0.0 5.0 41.43 4.76 V V
16 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara 1 0 0.0 5.0 41.92 4.7 V V
17 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 0 0.0 5.0 41.97 4.69 V V
18 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 1 0 0.0 5.0 42.82 4.6 V V
19 030515 Monika Kuchařová Bessy 1 0 0.0 5.0 43.47 4.53 V V
20 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 1 0.0 5.0 45.11 4.37 V V
21 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 36.28 5.43 VD VD
22 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 2 0 0.0 10.0 37.54 5.25 VD VD
23 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 37.88 5.2 VD VD
24 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 2 0 0.0 10.0 38.48 5.12 VD VD
25 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 40.46 4.87 VD VD
26 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 40.54 4.86 VD VD
27 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 41.7 4.72 VD VD
28 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 1 0.0 10.0 41.87 4.71 VD VD
29 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 1 0.0 10.0 41.97 4.69 VD VD
30 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 2 0 0.0 10.0 42.23 4.66 VD VD
31 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 1 1 0.0 10.0 44.08 4.47 VD VD
32 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 3 0 0.0 15.0 37.45 5.26 VD VD
33 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 3 0 0.0 15.0 38.42 5.13 VD VD
34 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 2 1 0.0 15.0 40.51 4.86 VD VD
35 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 2 0.0 15.0 40.84 4.82 VD VD
36 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 3 0 0.0 15.0 40.98 4.81 VD VD
37 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 2 1 0.0 15.0 42.43 4.64 VD VD
38 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 2 1 0.0 15.0 43.72 4.51 VD VD
39 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 4 0 0.0 20.0 37.11 5.31 D D
40 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 4 0 0.0 20.0 38.93 5.06 D D
41 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 4 0 0.0 20.0 39.0 5.05 D D
42 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 3 1 0.0 20.0 42.24 4.66 D D
43 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 3 2 0.0 25.0 42.35 4.65 D D
44 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 4 1 0.0 25.0 42.68 4.62 D D
45 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 4 1 0.0 25.0 42.86 4.6 D D
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064112 Peter Paško Cardif Bashmar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082515 Eva Linková Ado by Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO