Cz En

Jumping družstva

  1. Datum: 03. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 38.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 165.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 30.17 5.47 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 30.98 5.33 V V
3 009112 Petra Sekerová Eni 0 0 0.0 0.0 31.34 5.26 V V
4 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 31.41 5.25 V V
5 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark 0 0 0.0 0.0 31.8 5.19 V V
6 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 31.8 5.19 V V
7 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 32.29 5.11 V V
8 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive 0 0 0.0 0.0 32.34 5.1 V V
9 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 32.67 5.05 V V
10 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 33.11 4.98 V V
11 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 0 0 0.0 0.0 33.28 4.96 V V
12 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 33.45 4.93 V V
13 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat 0 0 0.0 0.0 33.48 4.93 V V
14 066509 Tereza Králová A3Ch Little Jackie Black Chevers 0 0 0.0 0.0 33.49 4.93 V V
15 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 0 0 0.0 0.0 33.56 4.92 V V
16 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 33.6 4.91 V V
17 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 33.62 4.91 V V
18 141414 Adriana Slezáková A3Ch Jerry 0 0 0.0 0.0 33.72 4.89 V V
19 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 33.73 4.89 V V
20 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 0 0 0.0 0.0 33.86 4.87 V V
21 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 34.29 4.81 V V
22 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 34.32 4.81 V V
23 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 0 0 0.0 0.0 34.37 4.8 V V
24 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 0 0 0.0 0.0 34.47 4.79 V V
25 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 34.54 4.78 V V
26 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey 0 0 0.0 0.0 34.73 4.75 V V
27 030515 Monika Kuchařová A3Ch Bessy 0 0 0.0 0.0 34.96 4.72 V V
28 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 0 0.0 0.0 35.38 4.66 V V
29 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 35.53 4.64 V V
30 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 1 0 0.0 5.0 31.3 5.27 V V
31 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 32.22 5.12 V V
32 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen 1 0 0.0 5.0 32.38 5.1 V V
33 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 1 0 0.0 5.0 32.5 5.08 V V
34 089314 Tereza Kaniová A3Ch Bombardino Bohemia Grant 1 0 0.0 5.0 32.54 5.07 V V
35 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 1 0 0.0 5.0 32.86 5.02 V V
36 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 33.28 4.96 V V
37 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 33.78 4.88 V V
38 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 1 0 0.0 5.0 33.84 4.88 V V
39 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu 1 0 0.0 5.0 34.04 4.85 V V
40 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 34.42 4.79 V V
41 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 1 0 0.0 5.0 34.66 4.76 V V
42 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 1 0 0.0 5.0 34.67 4.76 V V
43 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 0 0.0 5.0 34.83 4.74 V V
44 005315 Jana Brodová A3Ch Twinkle Drake z Černobílých 0 1 0.0 5.0 35.16 4.69 V V
45 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.5 4.65 V V
46 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 0 1 0.0 5.0 37.5 4.4 V V
47 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land 2 0 0.0 10.0 31.54 5.23 VD VD
48 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 2 0 0.0 10.0 35.11 4.7 VD VD
49 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 3 0 0.0 15.0 33.99 4.85 VD VD
50 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 3 0 0.0 15.0 34.32 4.81 VD VD
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082515 Eva Linková Ado by Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 093414 Eva Neumannová A3Ch Argee Z čertovy kazatelny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO