Cz En

Agility jednotlivci

  1. Datum: 04. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 44.0 s
  6. Maximální čas: 66.0 s
  7. Délka: 177.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 34.01 5.2 V V
2 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 0 0 0.0 0.0 35.1 5.04 V V
3 082515 Eva Linková Ado by Breembark 0 0 0.0 0.0 35.49 4.99 V V
4 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 0 0 0.0 0.0 35.67 4.96 V V
5 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy 0 0 0.0 0.0 36.34 4.87 V V
6 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 0 0 0.0 0.0 36.47 4.85 V V
7 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat 0 0 0.0 0.0 36.49 4.85 V V
8 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves 0 0 0.0 0.0 36.62 4.83 V V
9 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 36.75 4.82 V V
10 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 37.15 4.76 V V
11 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 37.47 4.72 V V
12 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 38.03 4.65 V V
13 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 0 0 0.0 0.0 38.96 4.54 V V
14 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 39.86 4.44 V V
15 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 0 0.0 0.0 41.45 4.27 V V
16 082814 Tereza Králová Explosive Essay 1 0 0.0 5.0 31.95 5.54 V V
17 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 1 0 0.0 5.0 34.29 5.16 V V
18 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 34.77 5.09 V V
19 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.47 4.99 V V
20 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 1 0 0.0 5.0 36.59 4.84 V V
21 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 38.03 4.65 V V
22 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor 1 0 0.0 5.0 38.13 4.64 V V
23 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 1 0 0.0 5.0 39.55 4.48 V V
24 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen 0 1 0.0 5.0 40.12 4.41 V V
25 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 0 1 0.0 5.0 40.35 4.39 V V
26 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 2 0 0.0 10.0 34.93 5.07 VD VD
27 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 36.19 4.89 VD VD
28 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 2 0 0.0 10.0 37.86 4.68 VD VD
29 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 1 1 0.0 10.0 38.63 4.58 VD VD
30 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 1 0.0 10.0 41.18 4.3 VD VD
31 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 1 1 0.57 10.57 44.57 3.97 VD VD
32 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 3 0 0.0 15.0 36.23 4.89 VD VD
33 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 2 1 0.0 15.0 40.13 4.41 VD VD
34 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 4 0 0.0 20.0 36.62 4.83 D D
35 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 3 1 0.0 20.0 39.06 4.53 D D
36 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela 4 0 0.0 20.0 39.35 4.5 D D
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030515 Monika Kuchařová Bessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083614 Petra Hamšíková Free Czech Imp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO