Cz En

Jumping jednotlivci

  1. Datum: 04. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 36.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 161.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.47 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 082814 Tereza Králová Explosive Essay 0 0 0.0 0.0 28.41 5.67 V V
2 089314 Tereza Kaniová Bombardino Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 29.84 5.4 V V
3 026312 Tereza Kaniová Holly Grant Bohemia Alké 0 0 0.0 0.0 30.22 5.33 V V
4 089214 Lucie Glejdurová Baileys Bohemia Grant 0 0 0.0 0.0 30.23 5.33 V V
5 037010 Carlo Magnoli Edge Des Plaines Du Minervois 0 0 0.0 0.0 30.42 5.29 V V
6 Olga Kwiecień BARBARIAN FIGHTER Extreme Braveheat 0 0 0.0 0.0 30.46 5.29 V V
7 068411 Eva Boháčová A3Ch Abby Vali Dog-rose hill 0 0 0.0 0.0 30.95 5.2 V V
8 141414 Adriana Slezáková Jerry 0 0 0.0 0.0 30.98 5.2 V V
9 010112 Roman Linka A3Ch Coudy Dycou Od Zlatonosné říčky 0 0 0.0 0.0 31.21 5.16 V V
10 006514 Petra Drbošalová Frey The Midnight Gem Shakti Se 0 0 0.0 0.0 31.7 5.08 V V
11 055013 Jana Brodová A3Ch Quiet Riot z Černobílých 0 0 0.0 0.0 31.73 5.07 V V
12 015410 Radka Mokrišová A3Ch Apo Mawlch 0 0 0.0 0.0 31.99 5.03 V V
13 054810 Eliška Kaletová A3Ch Azzaria Nyx od Čeníčka 0 0 0.0 0.0 32.41 4.97 V V
14 050210 Adriana Slezáková A3Ch Crazy Cowboy Wonderfull Dream 0 0 0.0 0.0 32.44 4.96 V V
15 068511 Michaela Tejčková Doktor Ozzy Malý pasáček 0 0 0.0 0.0 33.02 4.88 V V
16 005212 Radovan Liška Oress Rubínové srdce 1 0 0.0 5.0 29.34 5.49 V V
17 016015 Lenka Svaková Roya Elkeeava 1 0 0.0 5.0 29.63 5.43 V V
18 001411 Martina Jírová A3Ch Bree Czech Imp 1 0 0.0 5.0 29.85 5.39 V V
19 074613 Nikola Banotová A3Ch Beneris Yabalute 1 0 0.0 5.0 30.75 5.24 V V
20 035310 Aneta Grygarová A3Ch Daithi Gee Fort Victory 1 0 0.0 5.0 31.7 5.08 V V
21 067714 Jana Zvonková A3Ch Breena z Vandalky 1 0 0.0 5.0 31.89 5.05 V V
22 086009 Kristina Půdová CIA od Zlatonosné říčky 1 0 0.0 5.0 32.23 5.0 V V
23 055510 Zdeněk Straka A3Ch Bruno Doll Budgerigar 1 0 0.0 5.0 32.28 4.99 V V
24 007710 Radana Píšťková A3Ch Be with me Cheyennee Wonderfull Dream 1 0 0.0 5.0 32.56 4.94 V V
25 041414 Barbora Mandíková A3Ch Atlas Wookiee Simple Elegance 1 0 0.0 5.0 33.54 4.8 V V
26 004810 Veronika Nehybová Kean Black Chevers 0 1 0.0 5.0 34.33 4.69 V V
27 026609 Kristýna Schreierová A3Ch Beautiful Shiloh Bashmar 1 0 0.0 5.0 35.33 4.56 V V
28 000609 Lucie Kotásková Junior of Q Black Chevers 1 0 0.0 5.0 35.85 4.49 V V
29 063412 Veronika Otýpková Apanie Smart Working 0 1 1.71 6.71 37.71 4.27 VD VD
30 082011 Klára Hančová Aglaya z Nefritu 0 1 2.19 7.19 38.19 4.22 VD VD
31 083614 Petra Hamšíková A3Ch Free Czech Imp 2 0 0.0 10.0 29.41 5.47 VD VD
32 062511 Eliška Dolníčková Adrien z Krasového Kraje 2 0 0.0 10.0 31.2 5.16 VD VD
33 073311 Zuzana Přichystalová Ar Moravia Liand 2 0 0.0 10.0 31.33 5.14 VD VD
34 093414 Eva Neumannová Argee Z čertovy kazatelny 2 0 0.0 10.0 31.76 5.07 VD VD
35 048513 Šárka Navrátilová Avalanche Power Secret Energy 2 0 0.0 10.0 32.46 4.96 VD VD
36 012312 Denisa Sommerová A3Ch Error Katemy 2 0 0.0 10.0 32.74 4.92 VD VD
37 051414 Iva Kremláčková Cif Draco Bohemia 1 1 0.0 10.0 33.6 4.79 VD VD
38 039309 Jan Smoček Jet Rider Rubínové srdce 1 1 0.0 10.0 34.45 4.67 VD VD
39 052215 Ivan Pospíšil A3Ch Quiniela Granda Bohemia Alké 1 1 0.0 10.0 35.35 4.55 VD VD
40 000512 Pavel Košek A3Ch By E.T. od Betlémské pastviny 1 1 0.54 10.54 36.54 4.41 VD VD
41 005315 Jana Brodová Twinkle Drake z Černobílých 3 0 0.0 15.0 30.9 5.21 VD VD
42 064112 Peter Paško Cardif Bashmar 3 0 0.0 15.0 35.5 4.54 VD VD
43 030515 Monika Kuchařová Bessy 2 1 2.78 17.78 38.78 4.15 D D
44 055514 Radana Růžičková Aready Bohemia Grant 3 1 0.0 20.0 31.19 5.16 D D
45 009112 Petra Sekerová Eni 2 2 0.0 20.0 35.69 4.51 D D
46 070411 Barbora Lerlová Onyx Rubínové srdce 4 1 2.1 27.1 38.1 4.23 BO BO
DIS 042614 Eliška Vernerová Sati DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064314 Martina Magnoli Klimešová Wilbur Gulden Land DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019114 Nikola Kajpušová A3Ch Art Sites Moravia Masai Mara DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014314 Olga Bazalová Odin Happy Bohemia Alké DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006010 Veronika Maryníková Kazoo Mount McKinkey DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054214 Barbora Štefanová Areta Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046414 Markéta Klevarová Chaney ze Skalistých hor DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024016 Pavla Vorlová Arrive to Casa Drive DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050712 Kateřina Glogarová Jimina Alta Escuela DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062112 Barbora Novotná A3Ch El Sid Z Paleolitu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 019515 Natálie Kopperová Arletta Baar Sorrel Vixen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082515 Eva Linková Ado by Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018914 Martina Wasserbauerová Angel Jackie z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044115 Milan Jirásek A3Ch Accelerated Caddy Breembark DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061112 Jaroslav Šafařík A3Ch Am I Full of Secret Energy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059711 Olga Edrová Van Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 077412 Adéla Havlíčková A3Ch Aya Blue Caves DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053314 Lucie Kotásková As Turbo Diesel z Kosteleckých Humen DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO