Cz En

Jumping družstva

  1. Datum: 03. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Máčková, Jiřina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 60.0 s
  7. Délka: 145.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.14 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim 0 0 0.0 0.0 27.54 5.27 V V
2 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 27.7 5.23 V V
3 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie 0 0 0.0 0.0 28.34 5.12 V V
4 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 28.36 5.11 V V
5 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 28.66 5.06 V V
6 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 28.91 5.02 V V
7 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun 0 0 0.0 0.0 28.98 5.0 V V
8 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 29.13 4.98 V V
9 039213 Karolina Šonská Zora 0 0 0.0 0.0 29.14 4.98 V V
10 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia 0 0 0.0 0.0 29.14 4.98 V V
11 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners 0 0 0.0 0.0 29.23 4.96 V V
12 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 0 0 0.0 0.0 29.32 4.95 V V
13 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 29.41 4.93 V V
14 051514 Olga Edrová Bodie Black of Youwentis 0 0 0.0 0.0 29.41 4.93 V V
15 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 0 0.0 0.0 29.48 4.92 V V
16 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia 0 0 0.0 0.0 29.59 4.9 V V
17 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 0 0 0.0 0.0 29.82 4.86 V V
18 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 30.03 4.83 V V
19 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 30.08 4.82 V V
20 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 0 0 0.0 0.0 30.15 4.81 V V
21 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 30.4 4.77 V V
22 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 30.49 4.76 V V
23 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi 0 0 0.0 0.0 31.2 4.65 V V
24 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 31.22 4.64 V V
25 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 31.71 4.57 V V
26 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 32.15 4.51 V V
27 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 0.0 0.0 32.33 4.48 V V
28 049510 Kristyna Šonská Jessie 0 0 0.0 0.0 33.01 4.39 V V
29 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 0.0 0.0 33.04 4.39 V V
30 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev 0 0 0.0 0.0 33.24 4.36 V V
31 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 0.0 0.0 34.56 4.2 V V
32 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia 1 0 0.0 5.0 28.87 5.02 V V
33 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 1 0 0.0 5.0 29.39 4.93 V V
34 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál 1 0 0.0 5.0 30.34 4.78 V V
35 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 1 0 0.0 5.0 31.04 4.67 V V
36 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 1 0.0 5.0 31.84 4.55 V V
37 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis 1 0 0.0 5.0 32.28 4.49 V V
38 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca 0 1 0.0 5.0 32.46 4.47 V V
39 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 1 0 0.0 5.0 32.56 4.45 V V
40 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 33.66 4.31 V V
41 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form 1 0 0.0 5.0 33.71 4.3 V V
42 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 1 0 0.0 5.0 34.81 4.17 V V
43 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo 2 0 0.0 10.0 29.74 4.88 VD VD
44 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál 1 1 0.0 10.0 31.82 4.56 VD VD
45 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 2 1 0.0 15.0 34.81 4.17 VD VD
46 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 2 0 5.93 15.93 40.93 3.54 VD VD
47 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 4 0 0.0 20.0 30.35 4.78 D D
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO