Cz En

Agility jednotlivci

  1. Datum: 04. 09. 2016
  2. Závod: Děčín - Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: de Rouck, Carl (BE)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 45.0 s
  6. Maximální čas: 70.0 s
  7. Délka: 183.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.07 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 008212 Monika Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 39.16 4.67 V V
2 052214 Kateřina Vranová A3Ch Dupi 0 0 0.0 0.0 40.4 4.53 V V
3 011812 Radka Mokrišová A3Ch Alvin Gold Radan Bohemia 0 0 0.0 0.0 40.52 4.52 V V
4 049513 Petra Vydrová A3Ch Enya Goldenleon 0 0 0.0 0.0 40.81 4.48 V V
5 078114 Veronika Hrudová A3Ch Britani Studánkový palouk 0 0 0.0 0.0 41.18 4.44 V V
6 031510 Jana Šedivá A3Ch Yasmin Šedý vévoda 0 0 0.0 0.0 41.57 4.4 V V
7 000709 Radana Píšťková A3Ch Be My Jousee Tantum Auri 0 0 0.0 0.0 41.72 4.39 V V
8 064312 Jitka Klozová A3Ch Incredible Joy Yrtep 0 0 0.0 0.0 41.95 4.36 V V
9 091609 Martina Konečná A3Ch Bugaboo the Little Bodyguard 0 0 0.0 0.0 42.01 4.36 V V
10 068912 Denisa Kopecká A3Ch Babů Long Princess de H4P 0 0 0.0 0.0 42.29 4.33 V V
11 054711 Lenka Špidlenová A3Ch Leon od Prachovských skal 0 0 0.0 0.0 42.5 4.31 V V
12 070014 Roman Linka Abu Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 43.89 4.17 V V
13 048509 Dominika Machová A3Ch Aimee z Částkova 0 0 0.0 0.0 44.02 4.16 V V
14 092612 Jana Mikulová A3Ch Colombina Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 44.23 4.14 V V
15 078212 Nikola Schovancová A3Ch Koudy 0 0 0.0 0.0 44.45 4.12 V V
16 085012 Veronika Vějačková A3Ch Amy 0 0 0.0 0.0 44.68 4.1 V V
17 049511 Julie Wohanková Tricki 0 0 1.34 1.34 46.34 3.95 V V
18 003415 Kateřina Drnková Boggi Life Victory 0 0 1.71 1.71 46.71 3.92 V V
19 037613 Markéta Zavadilová A3Ch Leyla 0 0 2.47 2.47 47.47 3.86 V V
20 057111 Kateřina Kolářová A3Ch Forest Jump Koryfej 0 0 3.04 3.04 48.04 3.81 V V
21 001409 Monika Šaling A3Ch Deviľs Doll z Ďáblovy Studánky 1 0 0.0 5.0 40.61 4.51 V V
22 006111 Zuzana Svobodová A3Ch Alchymie Bar-Bar Beskydy 1 0 0.0 5.0 40.75 4.49 V V
23 033210 Marie Burešová A3Ch Bass 1 0 0.0 5.0 41.23 4.44 V V
24 016312 Petr Andrýs A3Ch Cyrano Královská Manta 0 1 0.0 5.0 42.19 4.34 V V
25 078213 Martina Slabová Kalliope Daruspex Paleur 0 1 0.0 5.0 43.73 4.18 V V
26 064913 Jana Fuksová Ysmen Allen Šedý vévoda 0 1 0.0 5.0 44.92 4.07 V V
27 001609 František Dušek A3Ch Holly Malý Klaun 0 1 1.91 6.91 46.91 3.9 VD VD
28 086814 Alena Zbožínková Ewa Královská Manta 0 1 3.69 8.69 48.69 3.76 VD VD
29 075311 Tereza Zemanová Casandra Bohemia Animo 1 1 0.0 10.0 42.16 4.34 VD VD
30 032910 Lenka Cíglerová A3Ch Cira Kutcher chan 1 1 0.0 10.0 43.53 4.2 VD VD
31 020611 Lenka Sack A3Ch Sirka 2 0 0.0 10.0 43.8 4.18 VD VD
32 049510 Kristyna Šonská Jessie 1 1 2.15 12.15 47.15 3.88 VD VD
33 035412 Dana Humpolcová A3Ch Etera Dai Muratori 2 1 0.0 15.0 40.33 4.54 VD VD
34 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 2 1 0.0 15.0 44.79 4.09 VD VD
35 020906 Veronika Nehybová Fantom Černý faun 2 1 4.21 19.21 49.21 3.72 D D
36 016810 Aneta Slavíková Black Berry Prague Haley 1 2 4.86 19.86 49.86 3.67 D D
DIS 007015 Denisa Lajmarová A3Ch Unreal Ladykiller The Roadrunners DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073514 Pavla Kvapilíková Alfa Szady Kiesz DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 067612 Pavla Šolcová Zina Black z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084014 Daniel Pešek Coraline Zapa Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048212 Barbora Kozlová A3Ch Eddie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039213 Karolina Šonská Zora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004911 Blanka Fričová A3Ch Bella Mia Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081209 Lucie Šebková A3Ch Adélka ULI z Říčan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052708 Lukáš Palm A3Ch High Energy Lovely Binisi DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 050214 Jana Šedivá Atis Alien Life form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051711 Lucie Sovová Frodo z Lórienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038814 Jana Zemková Only One Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039816 Lenka Sack Lolly Korym Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047111 Alena Divišová A3Ch Atiyah Setta Ghipinaldo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 047307 Lenka Fuksová I-Sarah Top Narcis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062314 Petra Haspeklová Apple Juice Rose Speedlight DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038911 Zdenek Smrček Beruška Gold Rebecca DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078111 Ondřej Kubíček A3Ch Hell Boy Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072414 Petra Zámečníková Melwin Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075411 Zuzana Pacáková Kind of Crazy Černý faun DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 042211 Eva Lačňáková A3Ch ICQ of the Five Colors DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 060512 Lucie Krauskopfová A3Ch Cessy Ritakim DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO