Cz En

Jumping Large

  1. Datum: 08. 05. 2011
  2. Závod: Praha - Kyje - Velká Jarní cena jednotlivců a družstev
  3. Rozhodčí: Spolek, Zdeněk (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 31.0 s
  6. Maximální čas: 50.0 s
  7. Délka: 146.0 m
  8. Velikost: L
  9. Počet překážek: 19
  10. Postupová rychlost: 4.71 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 033107 Martin Gall Connie z Bengasu 0 0 0.0 0.0 27.41 5.33 V V
2 005509 Romana Hanousková František Superpes 0 0 0.0 0.0 30.49 4.79 V V
3 015709 Šárka Urbanová A3Ch Terri 0 0 0.0 0.0 30.51 4.79 V V
4 049609 Ludmila Bučková Ben 0 0 0.22 0.22 31.22 4.68 V V
5 017007 Petr Kopecký Crim Darley Arabian 0 0 1.49 1.49 32.49 4.49 V V
6 023607 Marie Beerová Teddy V. Irish Red 0 0 4.9 4.9 35.9 4.07 V V
7 060308 Romana Jirásková A3Ch Agira Queen of Diamonds 1 0 0.0 5.0 29.55 4.94 V V
8 052707 Eva Heidlbergerová Amulet Dark Jewel 1 0 0.0 5.0 30.43 4.8 V V
9 044108 Marie Řežábková A3Ch Boldy Od Zlatonosné Říčky 0 1 0.42 5.42 31.42 4.65 V V
10 056508 Antonín Diviš Béďa Od Zlatonosné Říčky 0 1 3.28 8.28 34.28 4.26 VD VD
11 015010 Kateřina Nerglová Xandro ze Zlaté hvězdy 0 0 9.3 9.3 40.3 3.62 VD VD
12 031606 Veronika Brunhoferová A3Ch Benetnash Nick Briesberi 0 1 6.53 11.53 37.53 3.89 VD VD
13 030704 Romana Jirásková A3Ch Copelie Cinzana Diamond and Pearls 1 0 7.62 12.62 38.62 3.78 VD VD
14 003010 Veronika Šetková Lupeš 2 0 2.9 12.9 33.9 4.31 VD VD
15 058610 Veronika Hornychová Tequila 0 1 8.48 13.48 39.48 3.7 VD VD
16 005905 Věra Kubičková Carina Tradice 2 0 5.3 15.3 36.3 4.02 VD VD
17 059410 Eva Šoršová Ery Z Chotyně 3 1 3.78 23.78 34.78 4.2 D D
DIS 002410 Pavla Kamrádová Berenika z Lebedova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 006211 Hana Procházková Costarica Bila Kaífa DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 008810 Miroslav Nymburský Bubble of Joy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 009110 Michaela Stanovičová Bohumil Sub Tilia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 024511 Věra Kubičková Citta Extra Temperament DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 038910 Lenka Kohoutková Kessy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051610 Karina Divišová Gaelica Mintaka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058710 Barbora Škarnitzlová Amazing Joy od Čeníčka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 047709 Olga Haisová Bára DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 003509 Simona Švestková Mark Twain Boramo Sole DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004010 Petr Kopecký Bonny Boy Hardy Horde DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 000909 Pavel Košek A3Ch Auditor Od Betlémské Pastviny DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023707 Kristýna Matějková Hermína Vanilka DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 028108 Soňa Benešová Archibald Bohemian Oak DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 033307 Michaela Holešovská Megan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 034007 Kristýna Bachůrková Gwen Blahud DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039108 Dušan Buček Dasty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044309 Marie Beerová A3Ch Aiša Vydří DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 051507 Lucie Krejčí Megan vom Dänischen Wohld DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052508 Irena Kochová Lancelot Fitmin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012607 Michal Krejčí Angel at Tachyon od Zlatonosné říčky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 004109 Barbora Štouračová Ola Miveko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 017906 Hana Šedivá Ejmy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS