Cz En

Agility - So

  1. Datum: 17. 09. 2016
  2. Závod: Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-)
  3. Rozhodčí: Podmolová, Jaroslava (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 48.0 s
  6. Maximální čas: 90.0 s
  7. Délka: 181.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.77 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia 0 0 0.0 0.0 33.6 5.39 V V
2 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos 0 0 0.0 0.0 34.24 5.29 V V
3 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 35.14 5.15 V V
4 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 40.21 4.5 V V
5 072612 Barbora Lahovská A3Ch Clea 0 0 0.0 0.0 40.71 4.45 V V
6 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 43.34 4.18 V V
7 043414 Romana Novosádová Culík Ze Stehelčevského statku 0 0 0.0 0.0 47.08 3.84 V V
8 086113 Gabriela Považanová Hugo z Otvovické skály 0 0 1.47 1.47 49.47 3.66 V V
9 040913 Julie Dušková Lickerish Lass Bohemia Alké 1 0 0.0 5.0 35.72 5.07 V V
10 046912 Jana Jirsová A3Ch Extreme of Darkness 0 1 0.0 5.0 43.52 4.16 V V
11 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 1 0.0 5.0 44.24 4.09 V V
12 031808 Jiří Sahaj Beruška 1 0 0.0 5.0 45.21 4.0 V V
13 062614 Veronika Mudrová Eddie Beryllova krev 0 1 0.0 5.0 47.72 3.79 V V
14 053813 Dan Pecháček Cheynee Lenfir 0 1 3.91 8.91 51.91 3.49 VD VD
15 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 2 0 0.0 10.0 41.59 4.35 VD VD
16 027610 Romana Novosádová Farat Black Od Růžové vily 0 1 13.76 18.76 61.76 2.93 D D
17 081315 Jana Mikulová Akord Srdeční záležitost 0 2 11.41 21.41 59.41 3.05 D D
18 065215 Lucie Procházková Brutus Happy Fun dog 4 2 15.59 45.59 63.59 2.85 BO BO
DIS 042616 Gabriela Hodková Frei Gold Modrý Dukát DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 079209 Julie Dušková Brown beauty z Lodice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 030108 Petra Hamšíková A3Ch Ami Dévoué z Březkého průhona DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 039511 Kamila Hrachovcová Bittis Belissia Bohemia Vivace DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 016715 Šárka Honnerová A3Ch Never Give Up Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 052810 Milan Jirásek A3Ch Yum - Yum ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 048415 Adéla Smetánková Angie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 012015 Roman Polačko Zorra Tajemná tvář DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 022609 Markéta Šulcová A3Ch Agent Flip Goraiko DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 007510 Hana Ouhrabková Dorota Máchalová DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 058410 Petra Hamtilová Agile Ashley Foxy Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS